Recenze a srovnání Kärcher SC 3

Doporučujeme Při nákupu v kategorii parních čističů

Datum doporučení: Březen 2018

  • Vybavenost
  • Vyšší cena
4 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Parní čistič Kärcher SC 3 jehož konstrukce je tyčového typu nabízí příkon 1900 W, díky čemuž sice spotřebovává poměrně velké množství energie, ale na druhou stranu se tato spotřeba projevuje do velmi nadprůměrného výkonu, který znamená maximální komfort při úklidu. Doba předehřevu páry, která je nutná pro pracovní výkon čističe se rovná 30 vteřinám a není tak nutné čekat dlouhý čas před úklidem. Objem nádržky navíc nabízí velkou kapacitu 1000 ml. a promítá se do velmi slušné doby čištění na jedno naplnění této nádrže. Co se týče manipulace, i zde lze konstatovat, že si přístroj vede dobře. Hmotnost 3,14 kg znamená lehké přesuny i pro méně fyzicky zdatné jedince. Délka kabelu se pak zastavila na hodnotě 4 metry, což sice není nikterak oslnivé číslo, ale pro manipulaci v prostorech velikosti běžných domácností by měla být dostačující.

Parametr Tento produkt
Výrobce Kärcher
Typ Tyčový
Příkon (W) 1 900
Kapacita vodní nádrže (ml) 1 000
Délka kabelu (m) 4
Doba předehřevu (min.) 0,5
Doba chodu na jednu nádobu (min.) Neuvedeno
Hmotnost (kg) 3,14

Vybavení a funkce

Co se týče vybavení a funkcí, za zmínku stojí u čističe Kärcher SC 3 především dostupnost funkce volby množství páry. Díky ní je možné s větší šetrností čistit i materiály náchylné na poškození. Nechybí ani indikátor množství vody, díky kterému má uživatel neustále přehled o stavu hladiny a případné nutnosti doplnění tekutin. Přístroj disponuje také schopností čištění spár, což je praktický bonus pro špatně přístupná místa.

Parametr Tento produkt
Volba množství páry Ano
Indikátor množství vody Ne
Systém automatického odvápňování Ne
Čištení spár Ano
Seřízení výšky Ne

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé čističe Kärcher SC 3 hodnotí pozitivně především možnost dolévaní vody během čištění, výkon a dobrý poměr ceny a kvality. Naopak za relativní slabinu považují zákazníci méně obsáhlé příslušenství v ceně přístroje a vysokou cenu doplňkových komponentů za příplatek.

Naše hodnocení a závěr

Parní čistič Kärcher SC 3 je velmi zákazníky oblíbeným produktem, a to především z důvodu velmi slušného výkonu, který je možné pořídit i za poměrně přijatelnou cenu. Svými schopnostmi se totiž může bez problémů rovnat zařízením v nejvyšších cenových kategoriích, což je také důvod jeho zahrnutí v našem výběru.

4 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Kärcher SC 3

Kärcher SC 3

4 000 Kč Orientační cena