Menu

Recenze a srovnání Morphy Richards 720020 9in1 STEAM CLEANER

Doporučujeme Při nákupu v kategorii parních čističů

Datum doporučení: Březen 2018

  • Poměr ceny a výkonu
  • Menší vybavenost funkcemi
3 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Morphy Richards 720020 je parní čistič tyčové konstrukce, který je poháněn příkonem 1500 W. To je zhruba průměrná hodnota, která se promítá do běžné spotřeby elektrické energie a do výkonu, který je naprosto dostačující pro běžné využití. Doba předehřevu by se měla pohybovat kolem půl minuty, což je krátký úsek a vyhnete se díky tomu problémům s nutností čekání během úklidu. Kapacita vodní nádrže skýtá 400 ml a v tomto ohledu se řadí čistič spíše mezi podprůměr. Tato kombinace se promítá do chodu zařízení na jednu naplněnou nádrž 14 minut.

Parametr Tento produkt
Výrobce Morphy Richards
Typ Tyčový
Příkon (W) 1 500
Kapacita vodní nádrže (ml) 400
Délka kabelu (m) 5
Doba předehřevu (min.) 0,5
Doba chodu na jednu nádobu (min.) 14
Hmotnost (kg) Neuvedeno

Vybavení a funkce

Co se týče vybavenosti funkcemi nechybí čističi Morphy Richards 720020 možnost čištění spár, díky čemuž můžete provádět úklid i na hůře dostupných místech. Naopak bohužel absentuje možnost seřízení výšky pro variabilní využití a také volba množství páry, která se hodí především pro účely čištění materiálů náchylných k poškození.

Parametr Tento produkt
Volba množství páry Ano
Indikátor množství vody Ne
Systém automatického odvápňování Ne
Čištení spár Ano
Seřízení výšky Ne

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé Morphy Richards 720020 oceňují především výborné čistící schopnosti a výkon za poměrně slušnou pořizovací cenu. Naopak stěžují si na horší možnosti manipulace zapříčiněné velkou váhou.

Naše hodnocení a závěr

Parní čistič Morphy Richards 720020 je unikátní především díky zachování dobrého poměru ceny a výkonu. Velmi dobře čistí a nabízí slušné parametry. Ačkoliv z pohledu vybavenosti funkcemi poněkud pokulhává, rozhodně ho lze zařadit mezi širší špičku produktů na trhu.

3 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Morphy Richards 720020 9in1 STEAM CLEANER

Morphy Richards 720020 9in1 STEAM CLEANER

3 000 Kč Orientační cena