Menu

Recenze a srovnání Einhell TH-VC 1930

83,2 % Celkové hodnocení

Také nás zaujalo v kategorii Průmyslové vysavače

Klady

  • Nižší hmotnost
  • Fukar
  • Velký objem nádoby

Zápory

  • Krátká přívodní šnůra
  • Vyšší hlučnost
  • Energetická náročnost
2 600 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Vysavač Einhell TH-VC 1930 je vysavačem z kategorie průmyslových, což znamená, že je určen pro průmyslové výroby, garáže či dílny. Hlučnost 80 dB řadí vysavač do kategorie hlučnějších, ale při použití v běžných denních hodinách by klid neměla výrazněji narušovat. Příkon vysavače se zastavil na hodnotě 1500 W, díky čemuž lze vysavač považovat obecně spíše za méně úsporný.  Výkon bohužel uvádí výrobce v alternativní jednotce kPa, takže nejde přímo srovnat s konkurenčními produkty, nicméně 19 kPa je síla, která by měla pro běžné využití bez větších problémů postačit. Objem sáčku čítá téměř nevyčerpatelných 30 litrů a odpadá tak nutnost časté výměny.

Vysavač disponuje vodním filtrem a díky tomu je možné provozovat s ním jak suché, tak i mokré vysávání.​

Parametr Tento produkt
Provedení

Sáčkový a bezsáčkový

Určení

Mokro-suché vysávání

Objem sběrné nádoby (l)

30

Napětí (V)

230

Příkon (W)

1 500

Podtlak (mbar)

190

Průtok vzduchu (m3/h)

245

Hlučnost (dB)

80

Délka kabelu (m)

2,5

Akční rádius (m)

6

Rozměry a manipulace

Vysavač se může pyšnit velmi nízkou hmotností 6,8 kg, která přináší velmi dobré možnosti manipulace. Naopak problémem v ohledu flexibility by jistě mohla být velmi krátká přívodní šňůra, která nabídne pouze 2,5 metru. Díky tomu je omezen i akční rádius pouze na 6 metrů. Co se týče rozměrů, jeví se vysavač jako průměrný a manipulace s ním by měla být relativně bezproblémová.

Parametr Tento produkt
Oklep filtru

Bez oklepu

Pracovní zásuvka

Ano

Držák na příslušenství

Ano

Fukar

Ano

Šířka (cm)

39

Výška (cm)

55

Délka (cm)

40

Hmotnost (kg)

6,8

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé vysavače kladně hodnotí především velmi dobrý poměr ceny ku výkonu. Spokojení jsou také s možností funkce foukání, která dává vysavači nové možnosti využití pro různé účely. Jako slabinu uživatelé naopak hodnotí již zmiňovanou kratší šňůru, která stěžuje manipulaci.

Naše hodnocení a závěr

Hlavní doménou vysavače Einhell TH-VC 1930 je výborné parametrové vybavení za poměrně slušnou pořizovací cenu. Vhodná volba je to pro všechny uživatele, kteří vyžadují kvalitního pomocníka do extrémních podmínek úklidu za nižší cenu. Slabinou je pouze krátká přívodní šňůra, jinak nejde vysavači vzhledem k jeho nízké ceně vyčítat téměř nic podstatnějšího.

2 600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Einhell TH-VC 1930 | Hodnocení: 83,2 %
Eliška zaujímá v naší redakci seniorní pozici, a většinu svých témat tak zpracovává opravdu dlouhodobě. Po několika letech práce s kategorií klasických vysavačů se rozhodla přidat do svého výběru také vysavače průmyslové. Při přípravě na toto téma nastudovala množství odborných zdrojů, aby vám mohla vysvětlit, jaké jsou přesně rozdíly mezi průmyslovým modelem a domácím vysavačem a jak tyto vysavače vybírat. Kromě zmíněných variant má zkušenosti také s tyčovými a robotickými vysavači.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Dobrý den, jaký je sací výkon?

Michal Novák

Dobrý den, u tohoto vysavače sací výkon výrobce neuvádí. To je bohužel mezi u vysavačů velmi časté. Současní uživatelé hodnotí sací výkon jako průměrný, většina je spokojena.

Iveta Polášková, redaktor

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Einhell TH-VC 1930

Einhell TH-VC 1930

2 600 Kč Orientační cena