Menu

Recenze a srovnání Einhell TH-VC 1930

Doporučujeme Při nákupu v kategorii průmyslových vysavačů

Datum doporučení: Červen 2018

  • Nižší hmotnost
  • Fukar
  • Velký objem nádoby
  • Krátká přívodní šnůra
  • Vyšší hlučnost
  • Energetická náročnost
2 700 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Vysavač Einhell TH-VC 1930 je vysavačem z kategorie průmyslových, což znamená, že je určen pro průmyslové výroby, garáže či dílny. Hlučnost 80 dB řadí vysavač do kategorie hlučnějších, ale při použití v běžných denních hodinách by klid neměla výrazněji narušovat. Příkon vysavače se zastavil na hodnotě 1500 W, díky čemuž lze vysavač považovat obecně spíše za méně úsporný.  Výkon bohužel uvádí výrobce v alternativní jednotce kPa, takže nejde přímo srovnat s konkurenčními produkty, nicméně 19 kPa je síla, která by měla pro běžné využití bez větších problémů postačit. Objem sáčku čítá téměř nevyčerpatelných 30 litrů a odpadá tak nutnost časté výměny.

Vysavač disponuje vodním filtrem a díky tomu je možné provozovat s ním jak suché, tak i mokré vysávání.​

Parametr Tento produkt
Hlučnost (dB) 80
Příkon (W) 1 500
Vysávání Suché/mokré
Sací výkon (W) Neuvedeno
Objem sáčku (l) 30

Rozměry a manipulace

Vysavač se může pyšnit velmi nízkou hmotností 6,8 kg, která přináší velmi dobré možnosti manipulace. Naopak problémem v ohledu flexibility by jistě mohla být velmi krátká přívodní šňůra, která nabídne pouze 2,5 metru. Díky tomu je omezen i akční rádius pouze na 6 metrů. Co se týče rozměrů, jeví se vysavač jako průměrný a manipulace s ním by měla být relativně bezproblémová.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 6,8
Délka kabelu (m) 2,5
Akční rádius (m) 6
Šířka (cm) 39
Výška (cm) 55
Délka (cm) 40

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé vysavače kladně hodnotí především velmi dobrý poměr ceny ku výkonu. Spokojení jsou také s možností funkce foukání, která dává vysavači nové možnosti využití pro různé účely. Jako slabinu uživatelé naopak hodnotí již zmiňovanou kratší šňůru, která stěžuje manipulaci.

Naše hodnocení a závěr

Hlavní doménou vysavače Einhell TH-VC 1930 je výborné parametrové vybavení za poměrně slušnou pořizovací cenu. Vhodná volba je to pro všechny uživatele, kteří vyžadují kvalitního pomocníka do extrémních podmínek úklidu za nižší cenu. Slabinou je pouze krátká přívodní šňůra, jinak nejde vysavači vzhledem k jeho nízké ceně vyčítat téměř nic podstatnějšího.

2 700 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Einhell TH-VC 1930

Einhell TH-VC 1930

2 700 Kč Orientační cena