Menu

Recenze a srovnání Kärcher WD 3 Premium

Doporučujeme Při nákupu v kategorii průmyslových vysavačů

Datum doporučení: Červen 2018

75,9 % Celkové hodnocení
  • Příznivá cena
  • Úsporný model
  • Fukar
  • Krátká přívodní šňůra
  • Menší kapacita
2 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Vysavač Kärcher WD 3 Premium je zařízením z kategorie průmyslových vysavačů. To ho předurčuje pro využití do dílenských prostorů, garáží nebo průmyslově zaměřených budov. V ohledu hlučnosti ho lze považovat za průměrný, neboť 75 dB je hodnota, která sice neznamená nejtišší provoz, ale na druhou stranu by v denních hodinách neměla být problematická. Co se týče spotřeby, vede si vysavač dobře, s příkonem 1000 W ho lze řadit v konkurenci srovnatelných za jeden z nejúspornějších. Relativní úspornost bohužel poněkud ubírá vysavači na výkonu. Sací výkon 200 W ho řadí spíše do podprůměru. Vysavač disponuje vodním filtrem, takže je využitelný pro mokré i suché vysávání a hodí se tak pro variabilní využití. Objem jeho sběrné nádoby činí 17 litrů, což je zhruba průměrná hodnota odpovídající jeho pořizovací ceně.

Parametr Tento produkt
Hlučnost (dB) 75
Příkon (W) 1 000
Vysávání Suché/mokré
Sací výkon (W) 200
Objem sáčku (l) 17

Rozměry a manipulace

Vysavač Kärcher WD 3 váží 8,3 kilogramu. To je váha, která je u průmyslových vysavačů zhruba průměrem, nicméně vzhledem k jeho orientaci na méně náročné zákazníky a menší počet komponentů by váha mohla být o něco příznivější. Také délka kabelu (4 m) a z ní vycházející akční rádius vysavače (6,5 m) přinášejí průměrné hodnoty. Manipulace s vysavačem se tak jeví jako bezproblémová pro dobře fyzicky vybavené jedince, ale pokud uvažujete o jeho využití pro ženy nebo lidi s menším fyzickým fondem, doporučujeme vyzkoušet vysavač pro jistotu i osobně.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 8,3
Délka kabelu (m) 4
Akční rádius (m) 6,5
Šířka (cm) 34
Výška (cm) 52,5
Délka (cm) 39

Hodnocení dalších uživatelů

Vlastníci vysavače Kärcher WD 3 jsou spokojení s celkovým poměrem ceny ku výkonu, který dělá zařízení od známé a kvalitní značky dostupné pro zákazníky s požadavky na přijatelnou cenu. Pozitivně hodnotí také sací výkon. Za slabinu naopak považují krátkou přívodní šňůru, která ztěžuje manipulaci se zařízením.

Naše hodnocení a závěr

Vysavač Kärcher WD 3 je výbornou volbou pro všechny zákazníky, kteří potřebují úklidového pomocníka vysoké kvality, ale nechtějí za jeho pořízení utrácet příliš vysoké částky. Vysavač vyniká v poměru ceny ku výkonu a ačkoliv nenabízí oslňující parametrové vybavení, téměř ve všech ohledech může konkurovat dražším modelům. Jeho slabinou je bohužel kratší přívodní šňůra, která zhoršuje možnosti manipulace.

2 500 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Iveta Polášková | Datum: | Produkt: Kärcher WD 3 Premium | Hodnocení: 75,9 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Kärcher WD 3 Premium

Kärcher WD 3 Premium

2 500 Kč Orientační cena