kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a test Candy GVS4 H7A1TCEX-S

Hodnocení:

63,5 %

Klady:

Atypické rozměry mohou přijít vhod

Zápory:

Chybí možnost napojení na odpad

Délka trvání standardního programu

15 000 Kč
orientační cena

Hodnocení efektivity sušení
(max. 10)
Hodnocení spotřeby
(max. 10)
Hodnocení hlučnosti
(max. 10)
Hodnocení vybavení a funkcí
(max. 10)
Celkové
hodnocení
7,3 6,0 6,0 6,7 63,5 %

Souhrnné údaje 

Kondenzační sušička Candy GVS4 H7A1TCEX-S s maximální náplní 7 kg najde své místo především v menších domácnostech do tří členů. Možnost napojení na odpad na funkčnost sušičky nemá vliv, díky ní je ale celkové užívání sušičky pohodlnější, vidíme tedy jako mínus, že u tohoto modelu této možnosti nelze využít. Třída účinnosti kondenzace B byla v době psaní recenze (červen 2018) nejčastější, a přesto, že nejde o nejlepší hodnocení, není ani tato třída vůbec špatná. Energetická třída A+ rozhodě není k zahození, pořád patří k úsporným, oproti vyšším třídám je ale znát nárůst ve spotřebě energie. Zatímco tehdejší průměr byl 235 kWh, Candy spotřebuje asi 269 kWh. Jako menší problém bychom tuto nadprůměrnou hodnotu viděli v případě vyšší kapacity bubnu. Pokud ale nebudete sušit prádlo denně, neměly by náklady na provoz příliš ovlivnit váš rodinný rozpočet, ani v případě, že jde o náklady vyšší než 1 000 Kč. 

V neposlední řadě si pohlídejte také hlučnost, 67 dB je horší průměr. Obecně se ale hlučnost většiny sušiček na trhu pohybuje okolo 65 dB a jde tak o průměr až horší průměr. V případě trvání standardního programu si sušička vede také hůře, než jaký byl průměr mezi všemi hodnocenými modely, a to o více než jednu hodinu. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce Candy 18 % Bosch, 12 % AEG, 11 % Beko, 10 % Whirlpool, 9 % Electrolux, 8 % Siemens, 7 % Gorenje, 7 % Candy, 4 % LG, 4 % Philco, 3 % Samsung, 3 % Miele, 2 % Hoover, 1 % Amica, 1 % Lord, 1 % Brandt
Typ sušičky  Kondenzační 100 % Kondenzační
Maximální náplň (kg)  7 8,03
Možnost napojení na odpad  Ne 85 % Ano, 13 % Ne, 2 % Nezjištěno
Třída účinnosti kondenzace  B 61 % B, 37 % A, 2 % C
Energetická třída  A+ 60 % A++, 24 % A+++, 10 % A+, 6 % B
Roční spotřeba (kWh)  269 245,21
Roční náklady na provoz (Kč)  1 076 980,83
Hlučnost (dB)  67 65,39
Trvání standardního programu (min)  244 179,03

Vybavení a funkce

V rámci funkcí můžeme sušičce Candy vytknout jen vnitřní osvětlení bubnu, to totiž postrádá. Přesto, že nešlo o prvek, který by poskytovaly všechny hodnocené modely, jde o vychytávku, kterou někteří uživatelé jistě ocení. Druhou chybějící položkou je samočisticí kondenzátor. V jeho případě je nutné dodat, že jej v době vzniku recenze mělo jen pár hodnocených modelů. Jinak se můžete spolehnout na dětský zámek, displej, nebo průhledné víko bubnu, díky kterému budete schopni zkontrolovat, co právě sušíte. 

Rozměry modelu Candy patří k neobvyklým. Zatímco výška je standardní a dosahuje 85 cm, šířka standardní velikost přesahuje o téměř deset čísel. Na druhou stranu je hloubka o více než deset čísel menší, než je obvyklé u dnešních sušiček. Díky neobvyklé velikosti se možná najdou uživatelé, kterým budou přesně tyto rozměry vyhovovat. Hmotnost 41 kg je potom jedna z nejnižších, kterých lze u dnešních sušiček dosáhnout. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Samočisticí kondenzátor  Ne 71 % Ne, 28 % Ano, 1 % Neuvedeno
Dětská pojistka  Ano 99 % Ano, 1 % Ne
Displej  Ano 99 % Ano, 1 % Ne
Průhledné víko bubnu  Ano 81 % Ano, 19 % Ne
Odložený start/konec  Ano 100 % Ano
Vnitřní osvětlení bubnu  Ne 63 % Ano, 36 % Ne, 1 % Neuvedeno
Zvukový signál  Ano 97 % Ano, 2 % Ne, 1 % Neuvedeno
Výška (cm) 85 84,85
Šířka (cm) 69,6 60,02
Hloubka (cm) 46,5 61,57
Hmotnost (kg) 41 49,88

Naše hodnocení a závěr

Candy GVS4 H7A1TCEX-S s atypickými rozměry můžou vyhledávat uživatelé se specifickými požadavky na místo. výhodou může být také nižší hmotnost, a to v případě, že je spotřebič dostat do patra. Jako mínus vidíme délku trvání standardního programu a spotřebu v závislosti na objemu bubnu sušičky. Pokud byste se totiž podívali například na model Siemens WT47W590 a porovnali jej s modelem Candy, zjistili byste, za při vyšším objemu nabízí nižší náklady spojené s provozem a doba sušení je také nižší. V potaz je však samozřejmě potřeba vzít počáteční investici, která je u modelu Siemens vyšší. Pokud vám však přijde Candy sympatická a nepotřebujete sušit příliš často velké množství prádla, určitě se nemusíte bát do ní investovat.

Datum:
Produkt: Candy GVS4 H7A1TCEX-S
Hodnocení: 63,5 % 100 % 0 %

Další recenze

Kompletní test