Menu

Recenze a test Bosch MSM 66150

79,7 % Celkové hodnocení
 • Cena
 • Chybí pulzní spínač
 • Neumí drtit led
900 Kč Orientační cena
 • 7,9/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 7,8/10
  Hodnocení funkcí
 • 8,5/10
  Hodnocení příslušenství
 • 79,7 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Tyčový mixér Bosch MSM 66150 zaujme především příznivou cenou kolem 900 Kč. Příkon, který bývá přímo uměrný výkonu mixéru je v tomto případě podprůměrný, nicméně 600 W by stále mělo většině lidí stačit i na mixování tvrdších surovin jako například lískové oříšky. Jeho hmotnost 1,64 kilogramu se pohybuje kolem průměru v porovnání s dalšími srovnávanými mixéry v dubnu 2018. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Bosch

Příkon (W)

600

0,00
Hmotnost (kg)

1,64

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

12

0,00

Funkce a příslušenství

Výrobek umí šlehat, krájet a sekat, což zvládá téměř každý hodnocený produkt. Drcení ledu ovšem neovládá, ale to úplně nevadí, protože je mixér určen k mixování a drcení ledu je pouze funkce navíc, která se obvykle využívá jen zřídka. Tyčovému mixéru také chybí funkce pulzní spínač, který umožňuje vyvinout velmi vysokou rychlost po krátkou dobu. Držák na stěnu v balení produktu nenajdete a pokud ho požadujete, budete muset toto příslušenství dokoupit. Mísa na mixování je u výrobku značky Bosch samozřejmostí. Její objem 600 ml je o něco menší, než je průměr u hodnocených výrobků, což nemusí být velký nedostatek, neboť můžete využít jakoukoliv větší nádobu z vaší domácnosti v případě, že budete chtít mixovat větší množství surovin.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ne

Pulzní spínač

ano

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

0,6

0,00
Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé mixéru Bosch MSM 66150 si výrobek ve většině případů pochvalují. Kladně hodnotí například jeho tichý chod nebo dobrý výkon. Řada uživatelů ocenila jeho snadnou údržbu, snadné ovládání a možnost nastavení jedné ze dvanácti rychlostí. Pozitivně hodnocená je i jeho pořizovací cena a design. Někteří majitelé si stěžují na sekáček, který je těžké otevřít.

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Bosch MSM 66150 má příkon 600 W, což je trochu nižší hodnota, než měla většina porovnávaných produktů v dubnu 2018. Přesto by hodnota 600 W měla být dostatečně velká ke zvládnutí tvrdších surovin jako jsou například mandle. Mixér nabízí možnost nastavení jedné ze 12 rychlostí, což je opravdu široká škála, ale tento parametr není nijak zásadní, protože si běžně vystačíte i s méně rychlostmi. Produkt umí nejen mixovat, ale také šlehat, sekat a krájet. Uživatelé si ho chválí jak díky pořizovací ceně, tak i tichému chodu a obstojnému výkonu. Jeho mísa na mixování o objemu 600 ml je menší než u většiny hodnocených produktů. Tento mixér je tedy vhodný pro ty, kterým nevadí menší mísa. Pokud hledáte mixér, který má větší mísu, doporučujeme podívat se například na Braun MQ 785 Patisserie Plus.

900 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Bosch MSM 66150 | Hodnocení: 79,7 %

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Bosch MSM 66150

Bosch MSM 66150

900 Kč Orientační cena