Recenze a test Bosch MSM67160 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Bosch MSM67160

91,1 % Celkové hodnocení
 • Cena
 • Výkon
 • Nemá držák na stěnu
1 100 Kč Orientační cena
 • 8,6/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 10/10
  Hodnocení funkcí
 • 8,5/10
  Hodnocení příslušenství
 • 91,1 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Tyčový mixér Bosch MSM67160 zaujme díky nízké pořizovací ceně a dobrému výkonu. Jeho příkon 750 W je nadprůměrný oproti dalším srovnávaným produktům (v dubnu 2018). Výkon závisí na příkonu, tento výrobek by tedy měl být velmi výkonný a měl by bezproblémově rozmixovat i tvrdší suroviny jako jsou například mrkve nebo semínka. Jeho hmotnost 1,7 kg je sice trochu vyšší oproti průměru testovaných produktů, ale není to tak velký rozdíl, který by od koupě mohl odradit. Další jeho výhodou je skvělý poměr cena/výkon.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Bosch

Příkon (W)

750

0,00
Hmotnost (kg)

1,7

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

12

0,00

Funkce a příslušenství

Tyčový mixér značky Bosch má všechny doplňkové funkce, které jsme do hodnocení zahrnuli. Zvládne šlehání, sekání a krájení i drcení ledu. Tyto funkce jistě ocení ti, kteří mají v kuchyní málo místa a tak se jim bude hodit multifunkční výrobek, který se dá použít na vícero způsobů. Produkt má i pulzní spínač, což vlastní jen polovina testovaných produktů. Tento spínač umožní vyvinou velmi vysokou rychlost po krátkou dobu.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ano

Pulzní spínač

ano

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

0,75

0,00
Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Většina uživatelů, kteří mixér Bosch MSM67160 vlastní, si ho pochvalují především kvůli dobrému výkonu. Podle nich je produkt dobrý také proto, že se dá použít na více způsobů a kvalitně rozmixuje jakékoliv suroviny, které do něj dáte. Na svůj výkon je poměrně tichý a součástí balení je praktické víko, díky kterému mixované suroviny nevylétávají z nádoby. Podle uživatelů je jeho obsluha je jednoduchá a má na výběr z velké škály rychlostí. Oceňují také design výrobku. Chybí jim držák na stěnu, který není součástí balení.

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér značky Bosch je poměrně levnou variantou s dobrým výkonem. Díky příkonu 750 W by měl zvládnout namixovat i velmi tvrdé suroviny, jako například oříšky. Váží 1,7 kilogramů, nepatří tak mezi nejlehčí přístroje, ale jeho hmotnost by neměla být překážkou. Na výběr nabízí nastavení jedné ze 12 rychlostí a umí kromě mixování také šlehat, sekat, krájet a drtit led, tedy všechny z námi sledovaných funkcí. Součástí balení je průměrně velká mísa na mixování o objemu 750 ml. Tento tyčový mixér se hodí zejména pro ty, kteří hledají mixér se slušným výkonem za dobrou cenu. Pokud hledáte mixér, který bude lehčí, zkuste se podívat například na Braun MQ 785 Patisserie Plus.

1 100 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Bosch MSM67160 | Hodnocení: 91,1 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Bosch MSM67160

Bosch MSM67160

1 100 Kč Orientační cena