Recenze a test Bosch MSM67160

Hodnocení:

91,1 %

Klady:

Cena

Výkon

Zápory:

Nemá držák na stěnu

1 100 Kč
orientační cena

Hodnocení základních parametrů
(max. 10)
Hodnocení funkcí
(max. 10)
Hodnocení příslušenství
(max. 10)
Celkové
hodnocení
8,6 10,0 8,5 91,1 %

Souhrnné údaje

Tyčový mixér Bosch MSM67160 zaujme díky nízké pořizovací ceně a dobrému výkonu. Jeho příkon 750 W je nadprůměrný oproti dalším srovnávaným produktům (v dubnu 2018). Výkon závisí na příkonu, tento výrobek by tedy měl být velmi výkonný a měl by bezproblémově rozmixovat i tvrdší suroviny jako jsou například mrkve nebo semínka. Jeho hmotnost 1,7 kg je sice trochu vyšší oproti průměru testovaných produktů, ale není to tak velký rozdíl, který by od koupě mohl odradit. Další jeho výhodou je skvělý poměr cena/výkon.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce Bosch
Příkon (W)  750 0,00
Hmotnost (kg)  1,7 0,00
Nastavení rychlosti  ano
Počet rychlostí 12 0,00

Funkce a příslušenství

Tyčový mixér značky Bosch má všechny doplňkové funkce, které jsme do hodnocení zahrnuli. Zvládne šlehání, sekání a krájení i drcení ledu. Tyto funkce jistě ocení ti, kteří mají v kuchyní málo místa a tak se jim bude hodit multifunkční výrobek, který se dá použít na vícero způsobů. Produkt má i pulzní spínač, což vlastní jen polovina testovaných produktů. Tento spínač umožní vyvinou velmi vysokou rychlost po krátkou dobu.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání ano
Sekání ano
Drcení ledu ano
Pulzní spínač  ano
Mísa na mixování  ano
Objem mísy (l)  0,75 0,00
Držák na stěnu  ne

Hodnocení dalších uživatelů

Většina uživatelů, kteří mixér Bosch MSM67160 vlastní, si ho pochvalují především kvůli dobrému výkonu. Podle nich je produkt dobrý také proto, že se dá použít na více způsobů a kvalitně rozmixuje jakékoliv suroviny, které do něj dáte. Na svůj výkon je poměrně tichý a součástí balení je praktické víko, díky kterému mixované suroviny nevylétávají z nádoby. Podle uživatelů je jeho obsluha je jednoduchá a má na výběr z velké škály rychlostí. Oceňují také design výrobku. Chybí jim držák na stěnu, který není součástí balení.

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér značky Bosch je poměrně levnou variantou s dobrým výkonem. Díky příkonu 750 W by měl zvládnout namixovat i velmi tvrdé suroviny, jako například oříšky. Váží 1,7 kilogramů, nepatří tak mezi nejlehčí přístroje, ale jeho hmotnost by neměla být překážkou. Na výběr nabízí nastavení jedné ze 12 rychlostí a umí kromě mixování také šlehat, sekat, krájet a drtit led, tedy všechny z námi sledovaných funkcí. Součástí balení je průměrně velká mísa na mixování o objemu 750 ml. Tento tyčový mixér se hodí zejména pro ty, kteří hledají mixér se slušným výkonem za dobrou cenu. Pokud hledáte mixér, který bude lehčí, zkuste se podívat například na Braun MQ 785 Patisserie Plus.

Datum:
Produkt: Bosch MSM67160
Hodnocení: 91,1 % 100 % 0 %

Další recenze

Kompletní test