Recenze a test Bosch MSM67170

Hodnocení:

83,9 %

Klady:

Spirálový napájecí kabel

Cena

Zápory:

Chybí pulzní spínač

1 200 Kč
orientační cena

Hodnocení základních parametrů
(max. 10)
Hodnocení funkcí
(max. 10)
Hodnocení příslušenství
(max. 10)
Celkové
hodnocení
9,1 8,3 6,3 83,9 %

Souhrnné údaje

Mixér Bosch MSM67170 zaujme hlavně díky napájecímu kabelu, který je spirálově stočený, podobně jako telefonní šňůra, a proto nikde nepřekáží. Má nadprůměrný příkon (750 W) oproti většině srovnávaných produktů v dubnu 2018. To znamená, že by měl být velmi výkonný a měl by zvládnout nejen měkké, ale i tvrdší suroviny, jako jsou například ořechy nebo tvrdá semínka. Jeho hmotnost 1,5 kilogramů je průměrná. Produkt nabízí možnost nastavení 12 rychlostí mixování, což je opravdu hodně, ale tento parametr ve výsledku není tak důležitý, protože si obvykle vystačíte i se dvěma. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce Bosch
Příkon (W)  750 0,00
Hmotnost (kg)  1,5 0,00
Nastavení rychlosti  ano
Počet rychlostí 12 0,00

Funkce a příslušenství

Díky vysokému příkonu umí mixér drtit nejen ořechy, ale poradí si i s ledem, což zvládne pouze polovina testovaných produktů. Mezi jeho další funkce patří sekání, krájení a šlehání. Chybí mu pulzní spínač, který mixéru umožňuje vyvinout velmi vysokou rychlost po krátkou dobu. Držák na stěnu se s tímto produktem neprodává, ten však má jen minimum výrobků. Pokud na něm trváte, můžete sáhnout například po Orava RM 25.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání ano
Sekání ano
Drcení ledu ano
Pulzní spínač  ne
Mísa na mixování  ano
Držák na stěnu  ne

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé, kteří tento tyčový mixér vlastní si nejčastěji pochvalují řešení jeho nápajecí kabelu. Dále se jim líbí skladnost produktu, vysoký výkon a poměrně tichý chod i při plném provozu. Chválí si velké množství příslušenství, které se s produktem prodává a s tím i velké množství funkcí, které mixér nabízí. 

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Bosch MSM67170 by měl díky příkonu zvládat i tvrdší suroviny jako například oříšky. Nabízí regulaci otáček, na výběr máte ze 12 rychlostních stupňů. Mixéru chybí funkce pulzního spínače a také držák na zeď, který by ulehčil jeho skladování. Většina uživatelů si ho chválí především díky spirálově stočenému kabelu. Příznivá je i jeho pořizovací cena, která se pohybuje okolo 1 200 Kč. Tento tyčový mixér je vhodný především pro domácnosti, které hledají mixér za rozumnou cenu a s dobrým výkonem. 

Datum:
Produkt: Bosch MSM67170
Hodnocení: 83,9 % 100 % 0 %

Další recenze

Kompletní test