Recenze a test Bosch MSM67170 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Bosch MSM67170

83,9 % Celkové hodnocení
 • Spirálový napájecí kabel
 • Cena
 • Chybí pulzní spínač
1 200 Kč Orientační cena
 • 9,1/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 8,3/10
  Hodnocení funkcí
 • 6,3/10
  Hodnocení příslušenství
 • 83,9 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Mixér Bosch MSM67170 zaujme hlavně díky napájecímu kabelu, který je spirálově stočený, podobně jako telefonní šňůra, a proto nikde nepřekáží. Má nadprůměrný příkon (750 W) oproti většině srovnávaných produktů v dubnu 2018. To znamená, že by měl být velmi výkonný a měl by zvládnout nejen měkké, ale i tvrdší suroviny, jako jsou například ořechy nebo tvrdá semínka. Jeho hmotnost 1,5 kilogramů je průměrná. Produkt nabízí možnost nastavení 12 rychlostí mixování, což je opravdu hodně, ale tento parametr ve výsledku není tak důležitý, protože si obvykle vystačíte i se dvěma. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Bosch

Příkon (W)

750

0,00
Hmotnost (kg)

1,5

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

12

0,00

Funkce a příslušenství

Díky vysokému příkonu umí mixér drtit nejen ořechy, ale poradí si i s ledem, což zvládne pouze polovina testovaných produktů. Mezi jeho další funkce patří sekání, krájení a šlehání. Chybí mu pulzní spínač, který mixéru umožňuje vyvinout velmi vysokou rychlost po krátkou dobu. Držák na stěnu se s tímto produktem neprodává, ten však má jen minimum výrobků. Pokud na něm trváte, můžete sáhnout například po Orava RM 25.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ano

Pulzní spínač

ne

Mísa na mixování

ano

Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé, kteří tento tyčový mixér vlastní si nejčastěji pochvalují řešení jeho nápajecí kabelu. Dále se jim líbí skladnost produktu, vysoký výkon a poměrně tichý chod i při plném provozu. Chválí si velké množství příslušenství, které se s produktem prodává a s tím i velké množství funkcí, které mixér nabízí. 

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Bosch MSM67170 by měl díky příkonu zvládat i tvrdší suroviny jako například oříšky. Nabízí regulaci otáček, na výběr máte ze 12 rychlostních stupňů. Mixéru chybí funkce pulzního spínače a také držák na zeď, který by ulehčil jeho skladování. Většina uživatelů si ho chválí především díky spirálově stočenému kabelu. Příznivá je i jeho pořizovací cena, která se pohybuje okolo 1 200 Kč. Tento tyčový mixér je vhodný především pro domácnosti, které hledají mixér za rozumnou cenu a s dobrým výkonem. 

1 200 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Bosch MSM67170 | Hodnocení: 83,9 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Bosch MSM67170

Bosch MSM67170

1 200 Kč Orientační cena