Recenze a test Braun MQ 545 Aperitive | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Braun MQ 545 Aperitive

88,6 % Celkové hodnocení
 • Velikost mísy
 • Nižší příkon
1 700 Kč Orientační cena
 • 8,0/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 10/10
  Hodnocení funkcí
 • 8,8/10
  Hodnocení příslušenství
 • 88,6 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Tyčový mixér značky Braun vynikne především díky malé hmotnosti a velké míse na mixování. Jeho příkon 600 W je nižší, než u většiny srovnávaných produktů v dubnu 2018 a s tím je spojen i nižší výkon. Je lehký, práce s ním by tedy měla být snadnější a měl by se dobře držet, aniž by z něho začala po chvíli bolet ruka. Nabízí možnost nastavení pouze ze dvou rychlostí, což je oproti většině produktů ve srovnání málo, ale nenechte se zmást, protože tento údaj není nijak zásadně důležitý a v běžném fungování si se dvěma stupni rychlostí dokážete vystačit.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Braun

Příkon (W)

600

0,00
Hmotnost (kg)

0,7

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

2

0,00

Funkce a příslušenství

Tyčový mixér umí šlehat, krájet, sekat i drtit led. Užitečnou funkcí je také pulzní spínač, který vyvine velmi vysokou rychlost po krátký čas a urychlí vám tak proces mixování v případě, že chcete suroviny namixovat opravdu nadrobno. Součástí produktu je i mísa na mixování, která se hodí například pokud chcete mixovat jen malé množství, na které by byla běžná nádoba zbytečně velká. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ano

Pulzní spínač

ano

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

1,25

0,00
Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé, kteří mají doma Braun MQ 545 Aperitive si ho často pochvalují za přijatelnou pořizovací cenu a velké množství nástavců, tedy jeho multifunkční využití. Kladně hodnotí i jeho nízkou hmotnost a snadnou manipulaci. Některým zákazníkům vadí volba pouze ze dvou rychlostí otáček a také to, že nemohou dát všechny části tyčového mixéry do myčky, ale musejí je opláchnout v ruce. Naopak jeho skladnost a designové provedení hodnotí dobře.

Naše hodnocení a závěr

Mixér Braun MQ 545 Aperitive má nižší příkon 600 W a s tím se pojí i nižší výkon. Na výběr jsou pouze dvě rychlosti, což ale není zásadní problém. Jeho ho velkou výhodou je bezesporu nižší hmotnost a tedy snadnější manipulace. Uživatele jistě potěší jeho funkce, jako je šlehání, sekání nebo drcení ledu, což většina produktů v této cenové relaci nezvládne. Další jeho výhodou může být poměrně velká nádoba na mixování o objemu 1,25 litru. Tento produkt je vhodný především pro ty, kteří od tyčového mixéru nevyžadují perfektní výkon, protože mixér zřejmě nezvládne drtit tvrdé suroviny, jako jsou semínka a oříšky, ale dají přednost nižší hmotnosti nebo velké míse. Pokud hledáte produkt, který bude výkonnější, podívejte se například na výrobek od stejné značky Braun MQ 9087 X.

1 700 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Braun MQ 545 Aperitive | Hodnocení: 88,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Braun MQ 545 Aperitive

Braun MQ 545 Aperitive

1 700 Kč Orientační cena