Menu

Recenze a test Braun MQ 785 Patisserie Plus

94,8 % Celkové hodnocení
 • Velikost mísy
 • Hmotnost
 • Cena
2 200 Kč Orientační cena
 • 9,3/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 10/10
  Hodnocení funkcí
 • 8,8/10
  Hodnocení příslušenství
 • 94,8 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Tyčový mixér Braun MQ 785 Patisserie Plus příjemně potěší svými doplňkovými funkcemi. Jeho příkon 750 W je lehce nadprůměrný ve srovnání s dalšími srovnávanými produkty v dubnu 2018. To znamená, že jeho výkon by měl být dobrý a měl by zvládnout rozmixovat nejen měkké, ale i tvrdší suroviny, jak jsou oříšky nebo semínka. Jeho hmotnost 850 gramů je nižší, než u většiny produktů, což je dobře. Čím je produkt lehčí, tím lépe se s ním pracuje a manipuluje. Na tomto mixéru si můžete nastavit jednu z deseti rychlostí, což je více než u většiny porovnávaných produktů. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Braun

Příkon (W)

750

0,00
Hmotnost (kg)

0,85

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

10

0,00

Funkce a příslušenství

Tyčový mixér má prakticky všechny doplňkové funkce, které produkty tohoto typu nabízí. Díky přídavným nástavcům umí šlehat, krájet, sekat a drtit led. Zatím co sekání ovládá každý hodnocený produkt, nadrtit led už zvládne jen polovina bodovaných produktů. Dalším plusem je funkce pulzního spínače, díky kterému produkt vyvine po krátkou dobu velmi vysokou rychlost. V balení naleznete mísu na mixování, jejíž objem je 1 500 ml, což je více než u většiny hodnocených produktů a ocení to zejména vícečlenné rodiny. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ano

Pulzní spínač

ano

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

1,5

0,00
Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Drtivá většina uživatelů hodnotí produkt kladně. Vyzdvihují především velký počet nástavců a slušný výkon. Také chválí, že se dobře omývá a jeho chod je poměrně tichý i při plném výkonu. Část uživatelů ocenila také jeho design a plynulou regulaci otáček. Díky velkému množství nástavců dokáže nahradit několik produktů zároveň, což s sebou nese i to, že je objemnější a zabere tak více místa. Někteří majitelé si stěžují na nepříliš praktické řešení bezpečnostní pojistky.

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Braun MQ 785 Patisserie Plus je oproti ostatním porovnávaným produktům poměrně lehký a má dobrý výkon. Umí šlehat, krájet, sekat i drtit led. Nechybí ani funkce pulzního spínače. Mixér se prodává s mísou na mixování o objemu 1 500 ml, což je větší velikost, než u většiny výrobků. To ocení především vícečlenné domácnosti. Výrobek je vhodný pro náročnější uživatele, pro které není rozhodující cena a lpí na multifunkčním využití tyčového mixéru. Pokud hledáte levnější výrobek, doporučujeme například Bosch MSM67160.

2 200 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Braun MQ 785 Patisserie Plus | Hodnocení: 94,8 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Braun MQ 785 Patisserie Plus

Braun MQ 785 Patisserie Plus

2 200 Kč Orientační cena