Recenze a test Sencor SHB 4360 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Sencor SHB 4360

81,6 % Celkové hodnocení
 • Příkon
 • Držák na stěnu
 • Neumí drtit led
900 Kč Orientační cena
 • 9,3/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 6,1/10
  Hodnocení funkcí
 • 9,8/10
  Hodnocení příslušenství
 • 81,6 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Sencor SHB 4360 zaujme díky nižší hmotnosti, která usnadní manipulaci a příkonu, který je 800 W. Většina srovnávaných produktů v dubnu 2018 měla příkon nižší, což znamená, že by tento mixér měl být výkonnější než většina tyčových mixérů ve srovnání. Díky nižší hmotnosti by se měl mixér snadněji držet. Produkt nabízí možnost plynulé regulace rychlosti, hodnota 5 je v této tabulce tedy spíše orientační. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Sencor

Příkon (W)

800

0,00
Hmotnost (kg)

0,93

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

5

0,00

Funkce a příslušenství

Produkt značky Sencor umí šlehat, sekat a krájet. Neumí drtit led a chybí mu i funkce pulzního spínače, který umožňuje vyvinout velmi vysokou rychlost po kratší dobu. Součástí balení produktu je mísa na mixování o velikosti 800 ml, což je průměrná velikost v porovnání s dalšími srovnávanými produkty v dubnu 2018. Tato mísa se hodí v případě, že chcete mixovat pouze malé množství surovin a klasická nádoba je na tento účel příliš velká. Dalším příslušenství, které se prodává spolu s mixérem je držák na stěnu, díky kterému můžete mít přístroj vždy po ruce.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ne

Pulzní spínač

ne

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

0,8

0,00
Držák na stěnu

ano

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé tohoto výrobku si chválí jeho výkon a pořizovací cenu, která není nijak vysoká. Líbí se jim i možnost plynulé regulace otáček a množství příslušenství, díky kterému mohou využívat mixér na více způsobů. Motor produktu je tichý i při plném výkonu a mixér se snadno udržuje, stačí ho pouze opláchnout a nečistoty se odstraní. Někteří majitelé výrobku si stěžují na kratší přívodní kabel.

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Sencor SHB 4360 je výkonný díky svému vysokému příkonu 800 W. Jeho hmotnost nepřesahuje jeden kilogram, což usnadňuje manipulaci s výrobkem. Příznivá je i jeho pořizovací cena. Výrobek se prodává spolu s držákem na zeď, díky kterému můžete výrobek umístit na vybrané místo a budete ho tak vždy mít po ruce. Je vhodný pro uživatele, kteří hledají výkonný produkt za rozumnou cenu. Mixér umí kromě mixování také šlehat, krájet a sekat. Chybí mu funkce drcení ledu, pokud tedy s produktem chcete drtit i led, doporučujeme se podívat například na Braun MQ 785 Patisserie Plus.

900 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Sencor SHB 4360 | Hodnocení: 81,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Sencor SHB 4360

Sencor SHB 4360

900 Kč Orientační cena