Menu

Recenze a test Sencor SHB 4365VT

Již se neprodává
81,3 % Celkové hodnocení
 • Vysoký výkon
 • Dostupná cena
 • Držák na stěnu
 • Nevhodný pro drcení ledu
800 Kč Orientační cena
 • 9,3/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 6,1/10
  Hodnocení funkcí
 • 9,8/10
  Hodnocení příslušenství
 • 81,3 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Sencor SHB 4365VT disponuje nadprůměrným výkonem 800 W. Zařízení váží 1 kg, což byla v době psaní recenze (říjen 2018) podprůměrná hodnota, jde tedy o spíše lehčí model tyčového mixéru. Při mixování můžete nastavit 10 různých rychlostí podle potřeby, což je více než dostačující počet. V našem srovnání se setkáte i s modely které nabízejí jen dvě rychlosti. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce Sencor
Příkon (W) 800 0,00
Hmotnost (kg) 1 0,00
Nastavení rychlosti ano
Počet rychlostí 10 0,00

Funkce a příslušenství

Výrobek značky Sencor umožňuje šlehání i sekání, bohužel není vhodný pro drcení ledu, nemá pro tento účel dostatečné příslušenství (tvrdé ostré nože). Objem mísy na mixování je spíše průměrný, vejde se do ní až 800 ml. Mezi příslušenstvím najdete také držák na stěnu, který není u mixérů příliš obvyklý. Mixujete-li tedy často, můžete mít zařízení stále po ruce. Jako výhodu vidíme také bezpečnostní pojistku, díky které zařízení omylem nespustíte ani vy, ani vaše děti. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání ano
Sekání ano
Drcení ledu ne
Mísa na mixování ano
Objem mísy (l) 0,8 0,00
Držák na stěnu ano

Hodnocení dalších uživatelů

Většina recenzí k modelu značky Sencor je kladných, uživatelé po dlouhodobé či krátkodobé zkušenosti hodnotí pozitivně design, ale také výkon mixéru, díky kterému je víceméně multifunkční. Na základě jejich zkušenosti uvádí snadné nastavení otáček při mixování. 

Naše hodnocení a závěr

Tyčový mixér Sencor SHB 4365VT ocení začínající kuchařky či kuchaři, kteří nekladou velké nároky na příslušenství a zejména potom objem mixovací mísy. Ta má totiž 800 ml, což sice není nejméně mezi námi hodnocenými modely, zároveň by ale takový objem nemusel stačit pro přípravu více nápojů či pro mixování polévky. Jde o výkonný model, který ale není vhodný pro drcení ledu. Uživateli je oblíbený nejen pro své schopnosti, ale také pro cenu do 1 000 Kč, díky které jde o dostupnou variantu. Pokud byste chtěli ještě více ušetřit, zaujmout by vás mohl model Orava RM 251. Ten je výhodný v ohledu poměru ceny ku výkonu, nicméně oproti modelu Sencor se budete muset spokojit s menším počtem rychlostí nebo například s vyšší hmotností.

800 Kč Orientační cena
| Datum: | Produkt: Sencor SHB 4365VT | Hodnocení: 81,3 % 100 % 0 %

Další recenze

Recenze Sencor SHB 4365VT

Sencor SHB 4365VT

0. místo  v porovnání
800 Kč Orientační cena