Recenze a test Sencor SHB 5501CH | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Sencor SHB 5501CH

76,3 % Celkové hodnocení
 • Tichý chod
 • Vysoký výkon
 • Nevhodný pro drcení ledu
 • Vysoká hmotnost
1 800 Kč Orientační cena
 • 8,6/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 6,1/10
  Hodnocení funkcí
 • 8,5/10
  Hodnocení příslušenství
 • 76,3 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Tyčový mixér Sencor SHB 5501CH se může pyšnit velkým příkonem. Poradí si tedy i s tvrdšími potravinami, avšak na led jej přesto nepoužívejte. Nastavovat můžete až 20 různých rychlostí. Výrobce také označuje jeho chod za tichý, tudíž by vás nemělo jeho používání nijak omezovat. Udávaná hodnota je 61 decibelů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Sencor

Příkon (W)

1 000

0,00
Hmotnost (kg)

2,9

0,00
Nastavení rychlosti

ano

Počet rychlostí

20

0,00

Funkce a příslušenství

Výrobek značky Sencor umožňuje šlehání i sekání. Avšak jak již bylo zmíněno výše, není vhodný pro drcení ledu. Nedisponuje ani pulzním spínačem, ani držákem na stěnu. Ale závěsné očko má, takže zavěsit jej potenciálně můžete i tak. Objem mísy na mixování je průměrný, vejde se do ní 800 ml. Spolu s mixérem najdete v balení celkem 9 různých nástavců. Všechny jsou vyrobeny z nerezu a jde jimi tudíž mixovat i horké pokrmy. Nádoba jako taková je z plastu a všechny okrajové části jsou vyhotoveny v šedé barvě. Motor má záruku až 6 let, což slibuje dlouhou životnost spotřebiče.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šlehání

ano

Sekání

ano

Drcení ledu

ne

Pulzní spínač

ne

Mísa na mixování

ano

Objem mísy (l)

0,8

0,00
Držák na stěnu

ne

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé jsou s tímto výrobkem spokojeni. Chválí si jeho multifunkčnost zapříčiněnou vysokým výkonem motoru a řadou nástavců. Mezi jednotlivými recenzemi se také objevuje názor, že je přístroj tichý, což potvrzuje i přednosti udávané výrobcem. Přes jeho vyšší hmotnost se údajně drží lépe v ruce.

Naše hodnocení a závěr

Tento tyčový mixér od značky Sencor nabízí opravdu bohaté příslušenství a vysoký výkon. Pořídíte jej přitom stále za poměrně přijatelnou cenu. Navíc disponuje až 20 volitelnými rychlostmi. A výkon si tedy budete moci maximálně přizpůsobit. Za na první pohled skvělými parametry se však skrývají i jisté zápory. Tím nejznatelnějším je pravděpodobně vysoká hmotnost, která značně ztěžuje manipulaci. Pokud je zrovna tato vlastnost u tyčového mixéru pro vás klíčová, zvažte nějaký jiný produkt z našeho srovnávacího testu – například Bosch MSM67170. Váží znatelně méně a je k dostání i za menší finanční obnos.

1 800 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Sencor SHB 5501CH | Hodnocení: 76,3 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Sencor SHB 5501CH

Sencor SHB 5501CH

1 800 Kč Orientační cena