Recenze a srovnání ETA Carsha 1424

Doporučujeme Při nákupu v kategorii ručních vysavačů

Datum doporučení: Únor 2018

  • Dobré sací vlastnosti
  • Hlučnost
2 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje a vybavení

Vysavač ETA Carsha 1424 je bezsáčkovou variantou ručního přístroje, který je vybaven omyvatelným HEPA filtrem. Tento filtr je schopný zachytit i ty nejmenší částice prachu a jeho přítomnost lze tedy jistě považovat za výhodu. Díky tomu lze vysavač považovat za vhodný i do domácností alergiků nebo lidí citlivých na prach. Objem sběrné nádoby činí 400 ml a znamená zhruba průměrnou hodnotu, která není nikterak oslnivá, ale pokud vám nevadí častější nutnost vyprázdnění, pak s tímto nebudete mít problém. Tímto vysavačem můžete vysávat pouze suché nečistoty. Celková hmotnost vysavače pak činí 1,46 kg, což ho řadí spíše k těžším, ale při běžné manipulaci by neměla nadělat příliš problémů. Z pohledu rozměrů je naopak vysavač velmi kompaktní.

Parametr Tento produkt
Výrobce ETA
Hmotnost (kg) 1,46
Typ vysávání Suché
Omyvatelné filtry Ano
Objem nádoby na prach (ml) 400
Šířka (cm) 43
Výška (cm) 15,5
Hloubka (cm) 10,5
HEPA filtr Ano
Hlučnost (dB) 78
Typ baterie Ni-Mh
Doba nabíjení (hod) 12
Výdrž baterie (min) 20

Hodnocení energetických údajů a hlučnosti

O napájení se stará akumulátor. To znamená samozřejmě dobrou mobilitu, ale samozřejmě také nutnost dobíjení baterie. Doba plného nabití by se měla pohybovat okolo 12 hodin a výdrž v provozu by měla dosahovat hodnoty 20 minut. Na první pohled se jedná možná o poněkud nelichotivý poměr, ale na ruční vysavače jsou tato čísla velmi slušná. Hladina hluku by se měla pohybovat okolo 80 dB, která je pro vaši představu srovnatelná například s hlasitostí auta v městské dopravě nebo běžnému křiku.

Naše hodnocení a závěr

Ruční vysavač ETA Carsha 1424 disponuje velmi dobrým parametrovým vybavením. Ve všech ohledech nabízí svým uživatelům vysokou kvalitu. Jistou daní za vysoký výkon je hlučnost, která se může jevit v některých případech jako nepříjemnost, ale celkově není tomuto modelu moc co vyčítat. Podporuje ale pouze suché vysávání.

2 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze ETA Carsha 1424

ETA Carsha 1424

2 000 Kč Orientační cena