kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Ars Una

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii batohů

Klady:

Nízká hmotnost

Kvalitní zpracování

Zápory:

Absence reflexních prvků na popruzích

1 300 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Batohy maďarského výrobce Ars Una se kvalitou často vyrovnají i populárním značkám, jako je Hama nebo Herlitz, dokonce se prý batohy těchto značek vyrábějí ve stejné továrně. S tímto baťůžkem může dítě bez problémů absolvovat celý první stupeň. Má totiž zpevněná ergonomická záda s příjemným prodyšným polstrováním a nastavitelné popruhy. Ty se dají regulovat v horní i spodní části, a tak se snadno přizpůsobí růstu vašeho dítěte.

Kromě zad má batoh Ars Una zpevněné také dno, které najdeme spíše u aktovek. To zvýší stabilitu tašky a díky nožkám ji také ochrání před špínou a vlhkostí. Batohy s pevným dnem se dají postavit na zem jako aktovky a hledání v nich je pro dítě pohodlnější. Díky voděodolnému materiálu batoh odolá také běžnému dešti, pro větší průtrže mračen už by mohlo být vhodné přikoupit pláštěnku.

Batoh potěší nízkou hmotností, váží jen 900 g a vaše dítě tak nebude nosit žádnou zbytečnou váhu navíc. Na výšku měří 44 cm, na šířku 32 cm a hloubka je 21 cm. Pro bezpečnost dítěte je batoh opatřený také reflexními pásky, ty jsou našité na čele a bocích tašky. Bohužel chybí na popruzích tašky, kde by optimálně měly také být.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ano
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ne
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 5.
Výška (cm) 44
Šířka (cm) 32
Hloubka (cm) 21
Hmotnost (g)  900

Uspořádání

Batoh Ars Una je rozdělený do tří hlavních komor na zip. Zadní je nejužší a bude ideální na ukládání učebnic nebo složek se sešity. Střední komora je o něco objemnější, a do přední potom můžete uložit třeba penál nebo box na svačinu. Po stranách tašky jsou pružné látkové kapsy ideální k uložení láhve na pití, střihově odpovídají klasickým bočním síťkám. Drobným plusem by byla termokapsa na svačinu, tu ovšem tento batoh bohužel nemá.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Tři komory
Termokapsa  Ne
Síťka na láhev s pitím  Pružná kapsa
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ne
Karabina na klíče  Ne

Závěr

Batoh značky Ars Una potěší zejména kvalitním zpracováním, které se vyrovná i podstatně dražším značkám. Taška je lehká, voděodolná, má zpevněná záda i dno a potěší krásným designem, který se hodí i pro starší děti. Všechny tyto faktory tašce přislibují dlouhou životnost, prakticky bez problémů by dítěti mohla vystačit na celý první stupeň. Jistým nedostatkem je absence reflexních pásků na popruzích tašky, výhodou by byla také termokapsa, kterou u tohoto batohu nenajdete. Batoh můžeme doporučit všem, kteří hledají vysokou kvalitu za dobrou cenu a potěší je nadčasový design, který se může líbit i starším dětem.

Další recenze

Kompletní porovnání