kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Cool Victory

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii aktovek

Klady:

Nízká hmotnost

Ergonomicky tvarovaná záda

Pevné dno

Zápory:

Nemá hrudní ani bederní popruh

1 300 Kč
orientační cena

Základní charakteristika

Aktovka značky Cool Victory bude díky velmi nízké hmotnosti vhodná i pro drobné prvňáčky, váží totiž pouhých 950 g. Menším dětem bude vyhovovat také díky rozměrům, na výšku měří 36 cm, na šířku 32 cm a její hloubka je 20 cm. Aktovka má vyztužená ergonomicky tvarovaná záda, která by měla napomáhat správnému vývoji páteře dítěte a pohodlnému nošení. Polstrování zad ale není tak sofistikované, jako u některých jiných značek, a taška proto může být o trochu méně komfortní. Je ovšem z prodyšného materiálu, a tak by se nemělo dítě při nošení příliš potit.

Polstrované jsou také popruhy aktovky, které jsou zároveň i nastavitelné. Povolit je ovšem můžete jen ze spodu, u některých jiných značek je možnost nastavení popruhů i ve vrchní části, což zaručuje dokonalé přizpůsobení potřebám dítěte. Součástí tašky není hrudní ani bederní popruh, pokud máte neposedné dítě, možná více oceníte model, který má alespoň jeden z těchto popruhů. Stejně jako záda a tělo tašky, i její dno je vyztužené a je také opatřené čtyřmi robustními nožkami, které zabrání ušpinění tašky a zvyšují její stabilitu. Pro vaše dítě tak nebude žádný problém tašku postavit na zem a pohodlně v ní najít vše, co potřebuje.

Pro snadné otevírání a zavírání je aktovka opatřená klasickou tvrdou klopnou s jednou přezkou, se kterou si snadno poradí i prvňáček. Nesmíme opomenout ani reflexní prvky, nejvýraznější najdeme na přezce tašky a popruzích. Pokud ale vaše dítě často chodí v místech s automobilovým provozem, neuškodí zvážit aktovku s ještě větším zastoupením reflexních prvků.

Parametr Tento produkt
Ergonomická záda  Ano
Pevné dno  Ano
Nožičky  Ano
Reflexní prvky  Ano
Nastavení popruhů seshora  Ne
Nastavení popruhů zespodu  Ano
Hrudní popruh  Ne
Bederní popruh  Ne
Vhodné pro dítě do třídy 1. - 2.
Výška (cm) 36
Šířka (cm) 32
Hloubka (cm) 20
Hmotnost (g)  950

Uspořádání

Tašku Cool Victory můžeme označit za klasickou jednokomorovku, není teda rozdělená na několik separovaných částí, jako třeba batoh. Toto řešení bývá pro prvňáčky nejvhodnější, protože po otevření tašky hned vidí všechny věci uvnitř a nemusí se postupně prodírat jednou kapsou po druhé, což pro ně může být zbytečně matoucí. Pro lepší uspořádání jsou ale uvnitř také dvě látkové přepážky, dítě tedy nebude mít všechny pomůcky na jedné hromádce. Objem 14 l bude pro prvňáčka dostatečný, s většími nároky na množství pomůcek ve vyšších ročnících už by ale nemusel stačit.

Z vnější strany aktovky potom najdete přední termokapsu pro uložení svačiny a dvě boční kapsy na zip. Do těchto kapes je možné případně dát i láhev na pití, ale vzhledem k jejich sešikmenému tvaru se do nich vlezou pouze některé lahve. Lepším řešením by byla síťka na láhev, kterou najdete u některých jiných aktovek, ovšem i boční kapsy jsou samozřejmě použitelné.

Parametr Tento produkt
Rozdělení  Jedna komora
Termokapsa  Ano
Síťka na láhev s pitím  Kapsa na zip
Vnitřní kapsička na drobnosti  Ne
Karabina na klíče  Ne

Závěr

Školní aktovka Cool Victory bude skvělým řešením zejména pro menší děti, které jistě ocení nízkou hmotnost a menší rozměry tašky. Jednokomorové řešení je pro prvňáčky ideální, drobným nedostatkem je chybějící síťka na láhev s pitím, místo které má taška látkové kapsy na zip. Celé tělo aktovky je vyztužené, včetně ergonomicky tvarovaných zad a pevného dna s nožičkami. Taška je proto stabilní a odolá i namočení či zašpinění. Součástí jsou také polstrované popruhy, nenajdete u ní ale hrudní ani bederní popruh, které jsou užitečné hlavně pro děti, které jsou často v pohybu. Nechybí jí ani reflexní prvky, kterých by ovšem mohlo být i více. Celkově vzato jde o příjemné řešení za výhodnou cenu. Samozřejmě jsou i místa, ve kterých jsou některé konkurenční modely lepší, vzhledem k ceně je ale výkon tohoto produktu vynikající.

Další recenze

Kompletní porovnání