Menu

Recenze a srovnání Motorola Focus 68HD

Doporučujeme Při nákupu v kategorii smart chůviček

Datum doporučení: Březen 2020

  • Možnost sledovat video v prohlížeči
  • Noční vidění
  • Senzor teploty
  • Nemá noční světýlko
  • Napájení pouze ze sítě
  • Výrobce neudává rozměry
1 400 Kč Orientační cena

Základní parametry

Motorola Focus 68HD patří mezi chytré chůvičky nižší cenové relace. Jedná se tedy o základní model bez pokročilých funkcí. Napájení je možné pouze ze sítě, chůvičku lze proto používat pouze v dosahu elektrické zásuvky. Využívat můžete přístroj jak ve dne, tak i v noci, noční vidění zajišťuje infračervená dioda. Chůvička zaznamenává nejen zvuk a pohyb, ale také teplou. Na její změnu vás, stejně jako na pohyb či zvuk, upozorní aplikace. Senzory vlhkosti a kvality ovzduší chůvička nemá. Jedná se ale o velmi neobvyklé funkce, které najdete pouze u přístrojů vyšší cenové třídy.  Děťátko budete moci pomocí chůvičky nejen sledovat, ale také utišit. Pomocí aplikace lze pustit ukolébavky či pohádky, nebo na dítě skrz chůvičku mluvit. Stejně jako většině chytrých chůviček, i této chybí noční lampička. Ta je obvyklá u klasických chůviček, slouží jako noční světýlko pro miminko, ale využívají ji i rodiče při kontrolách po tmě.

Parametr Tento produkt
Výrobce Motorola
Napájení dětské jednotky Síť
Noční vidění Infračervené světlo
Senzor teploty Ano
Senzor kvality ovzduší Ne
Senzor vlhkosti Ne
Upozornění na vysokou či nízkou teplotu Ano
Upozornění na zvuk či pohyb Ano
Obousměrná komunikace Ano
Ukolébavky Ano
Přehrávání vlastní hudby Neuvedeno
Noční lampička Ne

Hodnocení kamery

Kamera přenáší obraz v rozlišení 720p HD, což je poměrně běžná varianta. Umožňuje nahrávání a ukládání videa, stejně jako pořizování snímků. Kameru je možné ručně nastavovat a měnit tak úhel, pod kterým prostředí zabírá. Obraz si můžete přibližovat pomocí digitálnímu zoomu. Můžete mít tak detailní pohled na to, co se v postýlce vašeho dítěte právě odehrává.

Parametr Tento produkt
Rozlišení kamery 720p HD
Snímání obrazovky Ano
Nahrávání videa Ano
Pozorovací úhel Neuvedeno
Nastavitelný úhel snímání Neuvedeno
Otočná kamera Ano-manuálně
Zoom Ano

Kompatibilita a obecné informace

Sledovat záběry z chůvičky je možné buď prostřednictvím aplikace pro mobilní zařízení, nebo přes internetové rozhraní v prohlížeči. Aplikace je dostupná pro zařízení s iOS ve verzi 9.0 a novější, a také s Androidem 4.4 a novějším. Stačí se přihlásit uživatelským účtem a heslem. Takto může záběry sledovat neomezené množství uživatelů. Všichni se ale musí přihlásit ke stejnému účtu. Lze tak například sdílet cenné záběry s prarodiči či přáteli. K aplikaci lze připojit také vícero kamer. Toho lze využít při hlídání více dětí, nebo pokud chcete zabrat například větší část dětského pokojíčku. 

Parametr Tento produkt
Kompatibilní verze Android 4.4 a novější
Kompatibilní verze iOS 9.0 a novější
Další kompatibilní systémy Neuvedeno
Možnost sledování videa pomocí internetového rozhraní Ano
Počet sledujících Neomezeno
Počet kamer Neomezeno
Napětí 230 V
Velikost (v*š*h) (mm) Neuvedeno
Hmotnost (g) Neuvedeno

Závěr

Motorola Focus 68HD je základní chytrá chůvička, která uspokojí požadavky nenáročných zákazníků. Přenáší obraz v kvalitě HD 720p, který je možný přiblížit digitálním zoomem. Video lze také nahrát, případně pořídit snímek obrazovky. To vše pomocí aplikace pro Android nebo iOS, případně přes webové rozhraní. Aplikace vás upozorní při změně teploty, při pohybu a pokud zaznamená zvuk. Chůvičku lze díky infračervenému světlu používat i v noci. Děťátko lze také utěšit pomocí ukolébavek, nebo na něj skrz chůvičku mluvit.

Jestliže od chůvičky očekáváte pokročilejší funkce včetně hlídání kvality ovzduší, mohla by vás zaujmout chůvička iBaby Care M7.

1 400 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Motorola Focus 68HD

Motorola Focus 68HD

1 400 Kč Orientační cena