Recenze a porovnání Motorola MBP 67 HD Connect | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Motorola MBP 67 HD Connect

Klady

  • Nízká pořizovací cena
  • Možnost sledování videa i přes internetové rozhraní
  • Duální napětí

Zápory

  • Chybí některé funkce
  • Nelze přehrávat vlastní hudbu
  • Nemá senzor vlhkosti a kvality ovzduší
2 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Chytrá chůvička Motorola MBP 67 HD Connect je napájena výhradně síťovým kabelem. To neumožňuje použití mimo dosah elektrické zásuvky, například na zahradě. Noční vidění umožňuje infračervená dioda. Díky ní uvidíte spící miminko i v noci, aniž byste museli rozsvěcet. Teplotu v místnosti hlídá a zaznamenává speciální čidlo. Máte tedy vždy přehled o aktuální teplotě v místě, kde spí vaše dítě. V případě, že teplota klesne pod 10 °C, nebo naopak překročí 33 °C, aplikace vás na to upozorní. Vlhkost ani kvalitu ovzduší tato chůvička nesleduje. Stejně tak vás upozorní na zaznamenaný pohyb či zvuk. K utišení děťátka můžete využít přednastavené ukolébavky, které lze zapnout na dálku. Přehrávání hudebních souborů z vlastní knihovny tato chůvička nepodporuje. Chybí ji také noční lampička. Pokud budete chtít na dítě mluvit, umožní vám to funkce obousměrné komunikace. Tu jistě využijete i při komunikaci s druhým rodičem.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Motorola

Napájení dětské jednotky

Síť

Noční vidění

Infračervené světlo

Senzor teploty

Ano

Senzor kvality ovzduší

Ne

Senzor vlhkosti

Ne

Upozornění na vysokou či nízkou teplotu

Ano (<10 °C; >33 °C )

Upozornění na zvuk či pohyb

Ano

Obousměrná komunikace

Ano

Ukolébavky

Ano

Přehrávání vlastní hudby

Ne

Noční lampička

Ne

Hodnocení kamery

Kamera v dětské jednotce má rozlišení 720p HD. V době psaní recenze (srpen 2018) se jedná o standardní rozlišení, objevuje se však i 1080p Full HD, které má kvalitnější obraz. Aplikace umožňuje vytváření snímků a nahrávání videí, která se ukládají do paměti telefonu. Kameru lze manuálně naklonit a nastavit tak úhel, pod kterým snímá okolí. Digitální zoom umožňuje přiblížení záběru pro lepší zobrazení detailů. To využijete například když se chcete podívat, jestli má děťátko zavřené oči.

Parametr Tento produkt
Rozlišení kamery

720p HD

Snímání obrazovky

Ano

Nahrávání videa

Ano

Nastavitelný úhel snímání

Ano

Zoom

Ano

Kompatibilita a obecné informace

Sledovat záběry z této chůvičky je možné prostřednictvím webového rozhraní v prohlížeči a aplikace pro chytrá zařízení. V případě zařízení s operačním systémem iOS je nutné, aby byl ve verzi 7.0 či novější. U zařízení s operačním systémem Android pak potřebujete verzi 4.2 a novější. Počet sledujících není nijak omezen. Záleží tedy jen na vás, kolika lidem umožníte sledovat vaše dítě. Jistě tuto možnost ocení prarodiče či jiní příbuzní, kteří tak nepřijdou o pokroky, které vaše ratolest dělá. Omezen není ani počet kamer, které lze připojit. Můžete si tedy dokoupit další kamery pro sledování větší oblasti, například celého dětského pokoje, několika postýlek a podobně. Díky duálnímu napětí je tato chůvička vhodná i na cesty. Fungovat bude v sítích s napětím 110 – 240 V.

Parametr Tento produkt
Kompatibilní verze Android

4.2 a novější

Kompatibilní verze iOS

7.0 a novější

Možnost sledování videa pomocí internetového rozhraní

Ano

Počet sledujících

Neomezeno

Počet kamer

Neomezeno

Napětí

110-240 V

Závěr

Chůvička Motorola MBP 67 HD Connect je základní smart přístroj, který je vhodný pro nenáročné uživatele. Síťově napájená kamera s rozlišením 720p přenáší obraz, který se přenáší pomocí Wi-Fi. Je vybavena senzorem teploty a nočním viděním. Nevýhodou je absence noční lampičky či dalších senzorů, monitorujících podmínky v místnosti. Výhodou je naopak nízká pořizovací cena. Designově se jedná o klasický výrobek, který není nijak výrazný. Pokud byste vyžadovali pokročilejší funkce, vyšší rozlišení a nevadí vám investovat více peněz, doporučujeme iBaby Care M7.

2 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Motorola MBP 67 HD Connect
Kateřina se věnuje dětským chůvičkám a dalšímu dětskému zboží nejen z pohledu redaktora, ale také jako dvojnásobná máma. Dokáže díky reálným zkušenostem s produkty snadno odhalit nejdůležitějsí parametry a najít největší výhody, ale i zápory jednotlivých modelů. Chápe, jak je správná a důsledná péče o nejmenší děti pro rodiče důležitá a pečlivě srovnává ty nejlepší produkty, které rodičům každodenní starosti usnadní.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Motorola MBP 67 HD Connect

Motorola MBP 67 HD Connect

2 000 Kč Orientační cena