kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání High Peak Tessin 4

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Rodinné stany

Datum doporučení: Červen 2018

Klady:

Poměr ceny a výkonu

Zápory:

Laminátové tyče

Vyšší hmotnost

3 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan High Peak Tessin 4 je modelem nižší cenové třídy s určením pro rodinné účely. To znamená, že stany jsou určené pro maximální komfort a dostatek prostoru pro své osazenstvo. S tím jde ruku v ruce také větší hmotnost a rozměry stanu, které dělají stany nepraktickými pro manipulaci a nošení na zádech nebo v rukách. Stan disponuje dvěma vchody, což znamená výhodu v dostupnosti z více stran. Nechybí mu ani moskytiéra, což je síť sloužící jako ochrana proti vniknutí hmyzu. Tyče jsou vyrobeny z laminátu, což znamená vyšší hmotnost a náchylnost k poškození. Na druhou stranu je s tímto materiálem spojena také nižší pořizovací cena, takže případná výměna není žádnou katastrofou.

Nepromokavost tropika vyjadřuje odolnost jedné z vrstev pláště proti průniku vody. Pro ochranu před běžnou bouřkou v tuzemsku je potřeba odolnost zhruba 1500 mm. Stan High Peak Tessin 4 disponuje nepromokavostí 2000 mm, což ho řadí spíše mezi průměrně odolné kousky, nicméně do běžných podmínek by měl být dostačující.

Parametr Tento produkt
Výrobce High Peak
Počet vchodů  2
Materiál tyčí  Laminát
Nepromokavost tropika (mm)  2 000
Nepromokavost podlážky (mm)  Neuvedeno
Dva pláště  Ano
Moskytiéra  Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je výrobcem určený pro 4 osoby. Tato kapacita se promítá do rozměrů stanu, které jsou determinovány výškou 170 cm, délkou 365 cm a šířkou 250 cm. Díky těmto hodnotám by dvě osoby neměly mít větší problémy s nedostačujícím prostorem uvnitř. Hmotnost stanu pak čítá 7,2 kg, což řadí stan spíše mezi těžší kousky.

Parametr Tento produkt
Počet osob  4
Délka (cm) 365
Šířka (cm) 250
Výška (cm) 170
Hmotnost (kg)  7,2

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení uživatelé stanu si pochvalují především jeho obecně kvalitní materiál a dostatečnou prostornost při dodržení doporučeného počtu osob. Jako jedinou slabinu naopak spatřují majitelé High Peak Tessin 4 méně kvalitní tyče.

Naše hodnocení a závěr

Celkově hodnotíme stan High Peak Tessin 4 velmi kladně. Zachovává totiž vzácnou kombinaci přijatelné ceny a velmi dobré využitelnosti. Jeho hlavními přednostmi je poměr ceny ku výkonu, celková vybavenost funkcemi a velmi dobré rozměrové vlastnosti. Jako slabinu spatřujeme méně kvalitní materiál tyčí a relativně vysokou hmotnost.

Další recenze

Kompletní porovnání