Recenze a porovnání Husky Boston 6 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Husky Boston 6

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Rodinné stany

Datum doporučení: Srpen 2020

  • Dvě samostatné ložnice
  • Velká předsíň
  • Vyšší hmotnost
  • Vysoká cena
10 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Husky patří mezi přední výrobce rodinných i turistických stanů a s touto značkou se můžete vždy spolehnout na kvalitní zpracování. Výjimkou není ani tento model s označením Boston pro 6 osob. Jeho konstrukci podpírají zesílené durawrapové tyče. Samozřejmostí je dvouplášťové provedení a poměrně vysoká odolnost vůči dešti. Nepromokavost tropika v tomto případě dosahuje 3 000 mm a nepromokavost podlážky dokonce 5 000 mm. Na kempování v našich podmínkách to bohatě stačí.

Uvnitř stanu najdete dvě samostatné ložnice a mezi nimi se nachází docela prostorná předsíňka. Takové rozdělení ocení rodiny nebo větší party přátel, kteří sice chtějí bydlet v jednom stanu, na druhou stranu ovšem preferují oddělené spaní. Společné prostory můžete využít k uložení věcí, případně odstranit odnímatelnou podlážku a prostředek stanu využít jako přístřešek v nepříznivém počasí.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Husky

Počet vchodů

2

Materiál tyčí

Durawrap

Nepromokavost tropika (mm)

3 000

Nepromokavost podlážky (mm)

5 000

Dva pláště

Ano

Moskytiéra

Ano

Rozměry a hmotnost

Stan má spíše tunelový tvar. Na délku měří celkem 630 centimetrů, takže musíte počítat s větším prostorem pro jeho postavení. Na šířku má 260 cm a v jeho nejvyšším bodě naměříte 210 cm. Uprostřed si tak pohodlně stoupnete a nemusíte se ve stanu nijak přehnaně krčit. Prostor předsíňky také využijete k převlékání nebo si v ní klidně i uvaříte. Obě ložnice jsou samostatné a odepínatelné. Pokud tedy jednu z nich nebudete potřebovat, klidně ji můžete nechat sbalenou a zbylý prostor využít k uložení věcí. Nevýhodou stanu je jeho vysoká hmotnost, s tou ale musíte u větších modelů zkrátka počítat.

Parametr Tento produkt
Počet osob

6

Délka (cm)

630

Šířka (cm)

260

Výška (cm)

210

Hmotnost (kg)

18

Naše hodnocení a závěr

Na stanu Husky Boston 6 se nám líbí především jeho celkové rozložení. Výhodu představují hlavně dvě samostatné ložnice, do každé z nich se vejdou 3 osoby. Ocení ho tak především rodiny s dětmi nebo party přátel, kteří chtějí bydlet pod jednou střechou a spát odděleně. Obývající se tak nebudou v noci navzájem rušit. Společné prostory pak zastupuje prostorná předsíňka, která může sloužit i k uložení věcí. Zejména v létě ocení uživatelé dva vchody, které lze naplno odepnout a stan hezky provětrat. Celkově je stan z kvalitních a pevných materiálů, spolehlivě vydrží i silnější déšť. Musíte se ovšem spokojit s poměrně vysokou pořizovací cenou.

Nevyhovuje-li vám rozložení stanu a raději byste ve více lidech spali všichni v jedné ložnici, pak se podívejte například na recenzi stanu Coleman Cortes Octagon 8.

 

10 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Husky Boston 6

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Husky Boston 6

Husky Boston 6

10 000 Kč Orientační cena