kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Husky Boston 8

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Rodinné stany

Datum doporučení: Červen 2018

Klady:

Velká kapacita stanu

Zápory:

Vysoká hmotnost

8 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan Boston 8 od firmy Husky je z kategorie rodinných stanů, což znamená obecně vysoký komfort a dostatečné místo uvnitř. Na druhou stranu se s touto kategorií stanů váže také vyšší hmotnost a horší možnosti manipulace. Stan je vybaven dvěma vchody, což ho dělá snadno dostupným. Nechybí mu ani moskytiéra, která slouží jako obrana proti vniknutí hmyzu. Jako materiál pro výrobu tyčí byl zvolen Durawrap, který je modifikací méně odolného laminátu a nabízí vyšší komfort.

Co se týče nepromokavosti tropika, což je jedna z vrstev plášťů, tato hodnota zastavila se na hodnotě 3000 mm. To je dostačující číslo, protože na běžné bouřky v podmínkách České republiky je dostačující hodnota pohybující se okolo 1500 mm. Nepromokavost podlážky lze pak hodnotit také jako dostačující a při běžném využití by uživatelé neměli mít s vniknutím vody dovnitř stanu problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce Husky
Počet vchodů  2
Materiál tyčí  Durawrap
Nepromokavost tropika (mm)  3 000
Nepromokavost podlážky (mm)  5 000
Dva pláště  Ano
Moskytiéra  Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je výrobcem určen pro 8 osob. Tomu odpovídají také jeho rozměry.  Délka 690 cm, šířka 260 cm a výška 200 cm jsou dostačující parametry při dodržení určené kapacity. Relativní slabinou stanu je jeho velmi vysoká hmotnost 15,5 kilogramů, která se však odvyjí od zmiňované vysoké vysoké kapacity a určení stanu pro rodinné účely.

Parametr Tento produkt
Počet osob  8
Délka (cm) 690
Šířka (cm) 260
Výška (cm) 200
Hmotnost (kg)  15,5

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé stanu pozitivně hodnotí především jeho obecnou kvalitu v ohledu materiálů a doplňujících komponentů. Negativa pak spatřují především v nekvalitních kolících a také kritizují určení stanu pro 8 osob, přičemž konstatují že pro pohodlné bydlení je možný počet rezidentů nižší.

Naše hodnocení a závěr

Stan High Husky Boston 8 je obydlím vysoké kvality určeným pro velký počet rezidentů. Jeho hlavní výhodou je prostornost a celková kvalita konstrukce. Bohužel tyto specifikace s sebou přinášejí také fakt, že stan je hůře manipulovatelný a má velmi vysokou hmotnost. Obecně se tak dá říct, že je vhodný především k využití pro rodiny a přesuny v autě.

Další recenze

Kompletní porovnání