Menu

Recenze a srovnání Husky Boston 8

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Rodinné stany

Datum doporučení: Červenec 2018

  • Velká kapacita stanu
  • Více vchodů
  • Vysoká hmotnost
  • Náročnější stavba
9 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Stan Boston 8 od firmy Husky je z kategorie rodinných stanů, což znamená obecně vysoký komfort a dostatečné místo uvnitř. Na druhou stranu se s touto kategorií stanů váže také vyšší hmotnost a horší možnosti manipulace. Stan je vybaven dvěma vchody, což ho dělá snadno dostupným. Nechybí mu ani moskytiéra, která slouží jako obrana proti vniknutí hmyzu. Jako materiál pro výrobu tyčí byl zvolen Durawrap, který je modifikací méně odolného laminátu a nabízí vyšší komfort.

Co se týče nepromokavosti tropika, což je jedna z vrstev plášťů, tato hodnota zastavila se na hodnotě 3000 mm. To je dostačující číslo, protože na běžné bouřky v podmínkách České republiky je dostačující hodnota pohybující se okolo 1500 mm. Nepromokavost podlážky lze pak hodnotit také jako dostačující a při běžném využití by uživatelé neměli mít s vniknutím vody dovnitř stanu problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce Husky
Počet vchodů 2
Materiál tyčí Durawrap
Nepromokavost tropika (mm) 3 000
Nepromokavost podlážky (mm) 5000
Dva pláště Ano
Moskytiéra Ano

Rozměry a hmotnost

Stan je výrobcem určen pro 8 osob. Tomu odpovídají také jeho rozměry.  Délka 690 cm, šířka 260 cm a výška 200 cm jsou dostačující parametry při dodržení určené kapacity. Relativní slabinou stanu je jeho velmi vysoká hmotnost 15,5 kilogramů, která se však odvyjí od zmiňované vysoké vysoké kapacity a určení stanu pro rodinné účely.

Parametr Tento produkt
Počet osob 8
Délka (cm) 690
Šířka (cm) 260
Výška (cm) 200
Hmotnost (kg) 15,5

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé stanu pozitivně hodnotí především jeho obecnou kvalitu v ohledu materiálů a doplňujících komponentů. Negativa pak spatřují především v nekvalitních kolících a také kritizují určení stanu pro 8 osob, přičemž konstatují že pro pohodlné bydlení je možný počet rezidentů nižší.

Naše hodnocení a závěr

Stan High Husky Boston 8 je obydlím vysoké kvality určeným pro velký počet rezidentů. Jeho hlavní výhodou je prostornost a celková kvalita konstrukce. Bohužel tyto specifikace s sebou přinášejí také fakt, že stan je hůře manipulovatelný a má velmi vysokou hmotnost. Obecně se tak dá říct, že je vhodný především k využití pro rodiny a přesuny v autě.

9 500 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Husky Boston 8

Husky Boston 8

9 500 Kč Orientační cena