Recenze a test Philco PHPB 9025 | Arecenze
Menu

Recenze a test Philco PHPB 9025

68,8 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

 • Silný příkon
 • Dostatečný objem
 • Program čištění

Zápory

 • Plastová nádoba
 • Nemá funkci šlehání
5 000 Kč Orientační cena
 • 8,0/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 8,3/10
  Hodnocení mísy
 • 7,1/10
  Hodnocení ovládání
 • 5,0/10
  Hodnocení funkcí
 • 68,8 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Philco PHPB 9025 je mixér nižší cenové kategorie, který však stále nabídne obstojný výkon. Příkon dosahuje 1500 wattů, což byla v době srovnání (červen 2020) nadprůměrná hodnota postačující i na rozmělnění tvrdších potravin. To platí také pro počet otáček 30 000 za minutu – i tento parametr vás může ubezpečit, že se spolehlivým výkonem nebude mít přístroj problém. Pomocí plynulé regulace otáček navíc vždy nastavíte ideální rychlost pro zvolený typ potravin.

Nádoba mixéru je vyrobená z plastu, což ji činí ve srovnání se sklem odolnější vůči rozbití. Také její hmotnost bude nižší, což oceníte při časté manipulaci. Na druhou stranu má však plast nižší toleranci vysokých teplot. Kapacita nádoby je 2 litry, takže v mixéru můžete připravit jídlo i pro rodinu o více členech. Na druhou stranu – jednotlivec jej nejspíš plně nevyužije.

Tento mixér disponuje 5 přednastavenými programy pro přípravu smoothie, polévek i koktejlů. Samozřejmostí je prudké zvýšení výkonu na maximum pomocí pulzní funkce. Mixér je dostatečně silný pro drcení ledu, takže vám umožní jak přípravu ledové tříště, tak i letních sorbetů ze zmraženého ovoce. Zaujmout by vás mohl také speciální samočisticí program. Naopak možnost šlehání byste zde hledali marně. To je však funkce, která je u stolních mixérů všeobecně spíše výjimkou. V uživatelských recenzích jsme se dočetli chválu na robustní provedení přístroje, silný výkon a spolehlivost.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Philco

19 % Tefal, 13 % Bosch, 13 % Eta, 13 % Sencor, 13 % G21, 6 % Philips, 6 % Russell Hobbs, 6 % Braun, 6 % Rohnson, 6 % Tescoma
Příkon (W)

1 500

1 312,50
Počet otáček za minutu

30 000

27 400,00
Objem první nádoby (l)

2

1,77
Materiál první nádoby

Plast

63 % Sklo, 38 % Tritan

Naše hodnocení a závěr

Stolní mixér Philco PHPB 9025 nabídne za málo peněz hodně muziky. Vysoký příkon i počet otáček za minutu zajistí dostatečný výkon pro mixování tvrdých potravin i drcení ledu. Nádoba má kapacitu 2 l, takže v ní bez problémů připravíte zmrzlinu nebo smoothie pro celou rodinu. Vybírat můžete z pěti přednastavených programů, díky kterým upravíte počet otáček na ideální hladinu. Drobným nedostatkem by mohla být plastová nádoba, která má nižší toleranci vysokých teplot než ty skleněné.

Jestliže hledáte přístroj se skleněnou nádobou, za který si zároveň příliš nepřiplatíte, doporučujeme Tefal BL 811 D38.

5 000 Kč Orientační cena
Autor: Iveta Polášková | Datum: | Produkt: Philco PHPB 9025 | Hodnocení: 68,8 %
Iveta Polášková patří k redaktorům, které nejvíce baví shánění nových informací a přepis do formy, která bude srozumitelná úplně každému. Je alergická na reklamní vychvalování a místo něj se snaží poctivě referovat o výhodách i nevýhodách jednotlivých produktů. Ráda prozradí, v čem spočívají benefity různých materiálů nebo jaký příkon není dostatečný pro mixování tvrdé ledové tříště. Mimo stolní mixéry se zajímá i o jiná "kuchyňská" témata, například o pomalé hrnce nebo moka konvičky.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philco PHPB 9025

Philco PHPB 9025

5 000 Kč Orientační cena