Recenze a test Philco PHPB 9025 | Arecenze
Menu

Recenze a test Philco PHPB 9025

68,8 % Celkové hodnocení

v kategorii Stolní mixéry

Jednotlivá hodnocení

 • 8,0/10
  Hodnocení základních parametrů
 • 8,3/10
  Hodnocení mísy
 • 7,1/10
  Hodnocení ovládání
 • 5,0/10
  Hodnocení funkcí

Klady

 • Silný příkon
 • Dostatečný objem
 • Program čištění

Zápory

 • Plastová nádoba
 • Nemá funkci šlehání
5 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Philco PHPB 9025 je mixér nižší cenové kategorie, který však stále nabídne obstojný výkon. Příkon dosahuje 1500 wattů, což byla v době srovnání (červen 2020) nadprůměrná hodnota postačující i na rozmělnění tvrdších potravin. To platí také pro počet otáček 30 000 za minutu – i tento parametr vás může ubezpečit, že se spolehlivým výkonem nebude mít přístroj problém. Pomocí plynulé regulace otáček navíc vždy nastavíte ideální rychlost pro zvolený typ potravin.

Nádoba mixéru je vyrobená z plastu, což ji činí ve srovnání se sklem odolnější vůči rozbití. Také její hmotnost bude nižší, což oceníte při časté manipulaci. Na druhou stranu má však plast nižší toleranci vysokých teplot. Kapacita nádoby je 2 litry, takže v mixéru můžete připravit jídlo i pro rodinu o více členech. Na druhou stranu – jednotlivec jej nejspíš plně nevyužije.

Tento mixér disponuje 5 přednastavenými programy pro přípravu smoothie, polévek i koktejlů. Samozřejmostí je prudké zvýšení výkonu na maximum pomocí pulzní funkce. Mixér je dostatečně silný pro drcení ledu, takže vám umožní jak přípravu ledové tříště, tak i letních sorbetů ze zmraženého ovoce. Zaujmout by vás mohl také speciální samočisticí program. Naopak možnost šlehání byste zde hledali marně. To je však funkce, která je u stolních mixérů všeobecně spíše výjimkou. V uživatelských recenzích jsme se dočetli chválu na robustní provedení přístroje, silný výkon a spolehlivost.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Philco

21 % Tefal, 14 % Eta, 14 % Sencor, 14 % G21, 7 % Philips, 7 % Russell Hobbs, 7 % Rohnson, 7 % Bosch, 7 % Tescoma
Příkon (W)

1 500

1 392,86
Počet otáček za minutu

30 000

29 457,14
Objem první nádoby (l)

2

1,73
Materiál první nádoby

Plast

57 % Sklo, 43 % Tritan

Naše hodnocení a závěr

Stolní mixér Philco PHPB 9025 nabídne za málo peněz hodně muziky. Vysoký příkon i počet otáček za minutu zajistí dostatečný výkon pro mixování tvrdých potravin i drcení ledu. Nádoba má kapacitu 2 l, takže v ní bez problémů připravíte zmrzlinu nebo smoothie pro celou rodinu. Vybírat můžete z pěti přednastavených programů, díky kterým upravíte počet otáček na ideální hladinu. Drobným nedostatkem by mohla být plastová nádoba, která má nižší toleranci vysokých teplot než ty skleněné.

Jestliže hledáte přístroj se skleněnou nádobou, za který si zároveň příliš nepřiplatíte, doporučujeme Tefal BL 811 D38.

5 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Philco PHPB 9025 | Hodnocení: 68,8 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva ráda tráví svůj volný čas v kuchyni, a proto se coby redaktorka zaměřuje na domácí a kuchyňské spotřebiče. Při přípravě srovnání stolních mixérů čerpala informace z českých i zahraničních zdrojů a zohlednila také uživatelské a odborné recenze. Díky tomu vás seznámí s aktuálními trendy na trhu a poradí, jak vybrat ten nejlepší produkt do vaší domácnosti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philco PHPB 9025

Philco PHPB 9025

5 000 Kč Orientační cena