Menu

Recenze a srovnání Braun HC 5030

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Březen 2019

  • Více nástavců
  • Nemá samoostřící čepele
1 200 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek Braun HC 5030 potěší omyvatelnými břity, které vám uberou práci s čištěním. Stačí je sundat a opláchnout pod tekoucí vodou. Součástí balení je také čisticí kartáček pro důkladnější údržbu. Hmotnost tohoto výrobku je 450 gramů, což je spíše nadprůměrná hodnota, která se může po dobu stříhání projevit. Výhodou tohoto modelu je jeho paměťový zámek. Zapamatuje si poslední nastavenou délku, abyste se k ní mohli při příštím stříhání opět jednoduše vrátit.

Parametr Tento produkt
Výrobce Braun
Čištění Mokré
Materiál břitů Neuvedeno
Samoostřící čepele Ne
Hmotnost (g) 470

Hodnocení holení

Rozmezí délky od 3 do 24 mm zajišťují hned dva nástavce – jeden pro kratší, druhý pro delší účesy. Celkem lze na strojku nastavit 16 délek. Strojek se napájí síťovým kabelem, avšak díky vnitřní baterii jej lze používat zapojený i nezapojený. Jeho dobíjení trvá 8 hodin a bez přívodu energie vydrží v provozu zhruba 50 minut. Má na sobě LED kontrolku, která o stavu baterie informuje.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm) 3
Délka střihu max. (mm) 24
Šířka záběru (mm) Neuvedeno
Počet nástavců 2

Hodnocení dalších uživatelů

Co si na strojku uživatelé chválí, je snadná manipulace, používání i bez zapojení do elektrické sítě a výdrž baterie. Celkově jsou recenze vesměs pozitivní. Žádné výrazné negativní komentáře se neobjevují. Když už, tak zákazníci zmiňují, že by uvítali možnost i kratšího sestřihu, nebo jim vadí absence jakéhokoli obalu na přístroj i jeho nástavce.

Naše hodnocení a závěr

Také podle nás jde o vydařený výrobek. Jistě potěší dva nástavce i možnost používání bez zapojení do sítě. Údržba je navíc velmi jednoduchá, stačí hřebeny sundat a opláchnout pod tekoucí vodou. Na druhou stranu si myslíme, že výrobek v této cenové hladině by mohl mít již samoostřící čepele, které u Braun HC 5030 nenajdete. Je-li to pro vás důležité, navrhujeme vám jako alternativu strojek od značky Philips – Philips Series 5000 HC5440/15.

Recenze Braun HC 5030

Braun HC 5030

1 200 Kč Orientační cena