Menu

Recenze a srovnání Philips QC 5570/32

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Otočná hlavice
  • Pouze dva nástavce
1 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Holicí strojek na vlasy Philips QC 5570/32 disponuje břity vyrobenými z kvalitní oceli, která je jistým standardem u zastřihovačů v těchto cenových relacích. Ačkoliv ocel nabízí dobré holící vlastnosti bývá jí často vytýkáno především poměrně rychlé opotřebení, protože při používaní se snadno otupí. Výhodou je naopak pevnost a téměř nemožné poškození. V případě strojku Philips QC 5570/32 jsou navíc čepele omyvatelné, což výrazně usnadňuje jejich údržbu. Díky samoostřícímu mechanismu, který zajišťuje udržení ostrosti prostřednictvím tření o hranu podložky, je navíc značně prodloužena životnost břitů. Z ohledu manipulace je důležité zmínit především celkovou hmotnost, která činí 273 gramů a řadí ho tak do kategorie těch těžších. Při delším zastřihování se vám jeho váha může v ruce značně pronést a je potřeba s tímto počítat.

Parametr Tento produkt
Výrobce Philips
Čištění Mokré
Materiál břitů Ocel
Samoostřící čepele Ano
Hmotnost (g) 273

Hodnocení holení

Strojek Philips QC 5570/32 je vybaven dvěma nástavci díky kterým je možné provádět sestřih v rozmezí délky 0,5 – 15 mm. Šířka záběru, která vyjadřuje, jak široký pruh na jedno tažení, je strojek schopný vyholit, se pak rovná 41 mm. Strojek je možné provozovat pomocí napájení ze sítě i na akumulátoru, jehož výdrž se pohybuje při plném nabití okolo jedné hodiny v provozu. Tato hodnota se rovná také době nabíjení. Akumulátor by se z úplného vybití měl nabít do plné kapacity také za jednu hodinu.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm) 0,5
Délka střihu max. (mm) 15
Šířka záběru (mm) 41
Počet nástavců 2

Naše hodnocení a závěr

Zastřihovač Philips QC 5570/32 je produktem střední cenové třídy, který za přijatelnou pořizovací částku nabízí slušný komfort. Jeho parametry jsou naprosto dostačující pro běžné domácí využití a ačkoliv příliš nemůže konkurovat profesionálním konkurentům s vyššími pořizovacími cenami, do většiny běžných domácností se jeví jako ideální volba. 

1 400 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips QC 5570/32

Philips QC 5570/32

1 400 Kč Orientační cena