Menu

Recenze a srovnání Philips QC5115/15

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nižší cena a kompaktnost
  • Funkčnost pouze s napajecím kabelem
450 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek Philips QC5115/15 je vybaven ocelovými břity. Ty zajišťují poměrně slušný komfort a pohodlné zastřihování, ale obecně jsou považovány za poměrně snadno otupitelné, a proto jsou výsadou spíše levnějších zařízení. Nicméně v případě Philips QC5115/15 je tento problém do značné míry odstraněn funkcí samoostření, která udržuje čepele ostré i po dlouhodobějším používaní a výdrž a funkčnost strojku se díky tomuto faktu výrazně prodlužují.  Co se týče manipulace, hmotnost strojku se zastavila na hodnotě 280 gramů, která znamená poměrně snadné držení a patří zhruba do průměru zařízení v podobných cenových relacích.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Philips

Čištění

Suché

Materiál břitů

Ocel, nerez

Samoostřící čepele

Ano

Hodnocení holení

Strojek má ve výbavě pouze jeden nástavec a umožňuje zastříhávat na délku v rozmezí 3 až 21 mm s velikostí kroků po dvou milimetrech. Šířka záběru, která určuje, jak široký pruh je zastřihovač schopný vyholit na jeden tah se rovná hodnotě 41 mm, což je hodnota běžná u strojků podobného účelu. Co se týče napájení, strojek funguje pouze při zapojení do elektrické sítě a nedisponuje vlastním akumulátorem, což může být považováno za relativní slabinu především na cestách a místech, kde není přístup k elektrické energii.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

3

Délka střihu max. (mm)

21

Šířka záběru (mm)

41

Počet nástavců

1

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé zastřihovače Philips QC5115/15 si chválí jeho výborný poměr ceny ku výkonu, dobré holící vlastnosti a vysokou výkonnost. Za nejčastější slabinu naopak považují možnost pouze síťového napájení a občasné problémy, které jsou s ním spojené.

Naše hodnocení a závěr

Zastřihovač Philips QC5115/15 je vhodnou volbou pro všechny domácnosti, které hledají levný strojek, který je parametrově slušně vybavený. Díky kvalitě ve všech ohledech se stává oblíbenou volbou pro všechny zákazníky se základními požadavky a uspokojí jistě i některé náročnější jedince. Slabinou je snad jen nemožnost provozu mimo elektrickou síť.

450 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Philips QC5115/15

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Philips QC5115/15

Philips QC5115/15

450 Kč Orientační cena