Menu

Recenze a srovnání Philips Series 5000 HC5440/15

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Březen 2019

  • Hodně nastavitelných délek
  • Pouze jeden nástavec
650 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek Philips Series HC5440/15 je vybavený samoostřícími čepelemi z kvalitní nerezové oceli. Nebude problém ani s jejich čištěním. Oddělání hlavice od zbytku přístroje je velmi jednoduché a nemusíte se bát ji jednoduše omýt pod vodou. Při stříhání nebudete omezeni žádným drátem. Strojek akorát nabijete a následně vydrží 75 minut nepřetržitě fungovat. Jeho dobíjení trvá podle výrobce 8 hodin. Doporučujeme si tedy stříhání dobře naplánovat – čekat, než se nabije, by totiž zabralo docela hodně času.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Philips

Čištění

Mokré

Materiál břitů

Ocel, nerez

Samoostřící čepele

Ano

Hodnocení holení

Co někomu může připadat jako nevýhoda, je, že strojek má ve výbavě pouze jeden nástavec. Délku umožňuje nastavit do poměrně standardního rozmezí od 0,5 do 21 mm. Nadstandardní je ale počet nastavení délky. Hlavici lze zafixovat do 24 různých poloh s rozdílem 0,5 mm. Opravdu by tedy neměl být problém si zvolit délku, která vám vyhovuje. 

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

0,5

Délka střihu max. (mm)

23

Šířka záběru (mm)

41

Počet nástavců

1

Hodnocení dalších uživatelů

Internetoví uživatelé si tento strojek převážně chválí. Ať už je řeč o snadné manipulaci s přístrojem, výdrži jeho baterie nebo samoostřících čepelích, recenze jsou pozitivní.

Naše hodnocení a závěr

Zastřihovač Philips Series 5000 HC5400/15 je dobře vybaveným strojkem za dostupnou cenu. Nabízí hodně možností nastavení délky. Dokáže ostříhat i na velmi krátko (0,5 mm). Přístroj také vydrží až 75 minut bez nabíjení a břity jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu. Chválí si jej i sami uživatelé. Jedinou nevýhodou, kterou na něm shledáváme, je vybavenost pouze jedním nástavcem. Kdo by si přál v tomto směru větší variabilitu, tomu doporučujeme strojek Rowenta TN9300.

650 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Philips Series 5000 HC5440/15

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Philips Series 5000 HC5440/15

Philips Series 5000 HC5440/15

650 Kč Orientační cena