Recenze a porovnání Rowenta TN5100F0 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Rowenta TN5100F0

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Říjen 2018

  • Titanová úprava čepelí
  • Použití na mokro i na sucho
  • Dlouhá doba nabíjení
800 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Holicí strojek na vlasy Rowenta disponuje břity vyrobenými z kvalitní oceli, což je jistý standard pro dnešní zastřihovače vlasů. Za nadstandard už ale lze považovat titanovou úpravu, kterou tyto ocelové břity disponují. Ty zajišťují větší, delší ostrost a především odolnost vůči poškození, ať už mechanickému tak chemickému. V případě strojku Rowenta TN5100F0 nemusíte mít strach používat jej ve sprše, je vhodný jak na mokré, tak suché použití. Díky 100% voděodolnosti jej lze také čistit pod vodou. Samoostřící mechanismus zajišťuje udržení ostrosti prostřednictvím tření o hranu podložky. Bereme-li v potaz váhu strojku, se svými 185 g je strojek Rowenta poměrně lehký a při zastřihování vlasů by vás neměla bolet brzy ruka. 

Parametr Tento produkt
Výrobce

Rowenta

Čištění

Mokré

Materiál břitů

Ocel

Samoostřící čepele

Ano

Hmotnost (g)

185

Hodnocení holení

Strojek Rowenta disponuje dvěma nástavci, na kterých lze nastavit až 14 různých pozic pro stříhání v rozmezí od 0,5 mm do 29 mm. V době psaní této recenze šlo o jeden z největších rozsahů pro střih, navíc je možné použít strojek i bez nástavce. Celkem tak máte na výběr z 15 pozic pro střih. Šířka záběru, která vyjadřuje, jak široký pruh na jedno tažení, je strojek schopný vyholit, se pak rovná 42 mm.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

0,5

Délka střihu max. (mm)

29

Šířka záběru (mm)

42

Počet nástavců

2

Naše hodnocení a závěr

Zastřihovač Rowenta TN5100F0 nabízí opravdu slušnou výbavu a jako model ze střední cenové třídy se může rovnat i některým dražším modelům. Do běžné domácnosti jde o skvělý model. Výhodou je použití na mokro i na sucho. Strojek, vzhledem ke kombinovanému použití i čištění, disponuje baterií, která zajišťuje provoz strojku. To může být také menší nevýhoda, strojek má výdrž přibližně 45 minut, jeho dobíjecí doba se pohybuje okolo 12 hodin. Na delší cesty jej tak nedoporučujeme. 

800 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Rowenta TN5100F0

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Rowenta TN5100F0

Rowenta TN5100F0

800 Kč Orientační cena