Menu

Recenze a srovnání Rowenta TN9300

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Odsávání zastřižených vlasů
  • Napájení pouze ze sítě
1 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Strojek Rowenta TN9300 disponuje břity pokrytými titanem, které zajišťují vysokou odolnost proti opotřebení a skvělé holící vlastnosti. Bonusem je také jejich samoostřící mechanismus, který pomocí tření o hranu podložky udržuje čepele stále ostré a opotřebení strojku je tak téměř nulové. Mnoho z vás pak jistě potěší také možnost mokrého čištění, které umožní velmi pohodlnou údržbu strojku, který stačí po výkonu prostě jen opláchnout vodou, čímž ušetříte spoustu času. Co se týče možností manipulace, za zmínku stojí především celková hmotnost strojku, která dosahuje hodnoty 210 gramů. Tato váha znamená pohodlné držení i pro méně fyzicky zdatné jedince a neměla by nikomu nadělat problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Rowenta

Čištění

Mokré

Materiál břitů

Titan

Samoostřící čepele

Ano

Hmotnost (g)

210

Hodnocení holení

Strojek Rowenta TN9300 nabízí k sestřihu dva hřebeny, přičemž každý z nich disponuje osmi různými délkami mezi kterými jsou kroky o délce přesně 1 mm. Bez nástavce je délka střihu automaticky rovna hodnotě 0,5 mm. Odtud tedy pramení rozsah možných sestřihů v rámci mezi 0,5 – 18 mm délky. Velkým bonusem u tohoto strojku je také systém odsávání zastřižených vlasů, který umožní pohodlné odstranění veškerého nepořádku, a také se tak stará o větší komfort uživatelů.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

0,5

Délka střihu max. (mm)

18

Počet nástavců

2

Hodnocení dalších uživatelů

Uživatelé strojku Rowenta TN9300 jsou spokojení především s jeho nízkou váhou a velmi kompaktním tvarem, který je pohodlný i pro delší držení. Za relativní slabinu naopak považují nemožnost vyčištění zásobníku na odsáté vlasy pod tekoucí vodou, mokré čištění je totiž k dispozici pouze na tělo strojku a nikoliv pro tento zásobník.

Naše hodnocení a závěr

Strojek na vlasy Rowenta TN9300 je špičkovým nástrojem, který téměř dosahuje kvalit profesionálních zastřihovačů. Jeho problémem je vyšší cena, která ale plně odpovídá kvalitě. Zastřihovač vám za ni nabídne nadstandardní výbavu ve všech ohledech a jako bonus i odsávání zastřižených vlasů.

1 500 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Rowenta TN9300

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Rowenta TN9300

Rowenta TN9300

1 500 Kč Orientační cena