Recenze a srovnání Apple iPad Pro 9,7 Wi-Fi 128 GB

Již se neprodává Při nákupu v kategorii herních tabletů

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Vysoký výkon
  • Kvalitní fotoaparát
  • Vysoká cena
18 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tablet Apple iPad Pro 9.7 Wi-Fi 128GB přináší naprosto špičkové parametry, které na trhu téměř nemají konkurenci. Pokud pro vás není vyšší cena překážkou, koupě tohoto přístroje určitě nebude špatnou volbou.

Apple iPad Pro 9.7 Wi-Fi 128GB je, jak samotný název napovídá, vybaven displejem s úhlopříčkou 9,7 palce a rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Tato kombinace přináší velmi dobré zobrazení, a navíc si tablet dobře poradí i se zhoršenými světelnými podmínkami či pozorovacími úhly. Z pohledu konstrukčního řešení lze tabletu, jak tomu bývá u produktů od značky Apple také, jen těžko něco vyčítat, designově podvedená a zároveň odolná konstrukce je jistě také silnou stránkou zařízení. Baterie tabletu nabízí kapacitu velmi slušných 7360 mAh, která se promítá do skvělé výdrže až jeden den v náročném provozu na jedno nabití.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará dvoujádrový procesor s frekvencí 2,16 a operační paměť 2 GB RAM. Ačkoliv se na první pohled nejedná o nikterak oslnivé hodnoty, kvalita obsažených komponent je na špičkové úrovni, a proto můžete na tabletu provozovat nejnáročnější aplikace a hry bez větších problémů. Třešničkou na dortu je pak kapacita interního úložiště, která u námi recenzované varianty nabízí 128 GB, což je hodnota, která by měla postačit i pro nejnáročnější uživatele. Velkým plusem je také kvalita fotoaparátu s rozlišením 12 Mpx a ačkoliv u tabletů většinou fotky nedosahují nikterak oslnivých kvalit, Apple iPad Pro 9.7 je světlou výjimkou. Kvalita snímku je skutečně špičková a rozhodně nezklame i náročnější majitele.

Tablet běží na operačním systému iOS 10, který je charakteristický výborným sladěním s hardwarem a je naprosto plynulý bez jakýchkoliv záseků či chyb.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru 2
Frekvence procesoru (GHz) 2,16
Operační paměť (RAM) 2
Velikost úložiště (GB) 128
Úhlopříčka (") 9,7
Rozlišení displeje (px) 2048 x 1536
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 12
Operační systém iOS 10

Závěr

Celkově nelze tabletu Apple iPad Pro 9.7 vytknout téměř nic a lze konstatovat že se jedná o naprostou špičku na trhu. Tablet dominuje téměř ve všech směrech, což je také důvod, proč zaujímá pevné místo v našem žebříčku. Pokud vám nevadí vyšší pořizovací cena, jeho koupi určitě doporučujeme.

Recenze Apple iPad Pro 9,7 Wi-Fi 128 GB

Apple iPad Pro 9,7 Wi-Fi 128 GB

18 000 Kč Orientační cena