kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii tabletů nad 10 000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2017

Klady:

Vysoký výkon

Zápory:

Vysoká cena

Průměrná výdrž baterie

32 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Jen velmi těžko byste na trhu s tablety hledali lepší zařízení než je Apple iPad Pro 12.9, tento přístroj dominuje naprosto ve všech ohledech. Ačkoliv jsou jeho kvality vykoupeny velmi vysokou cenou, pokud nechcete při výběru dělat naprosto žádné kompromisy, pak pro vás bude tento model naprosto jasnou volbou.

Dominantou zařízení je, jak již jeho samotný název napovídá, displej s úhlopříčkou 12,9 palců a rozlišením 2732×2048 tato kombinace samozřejmě zajišťuje velmi kvalitní zobrazení i těch nejmenších detailů. Displej je velmi kvalitní a nabízí perfektní kombinace čitelnosti na slunci i pozorovacích úhlu. Zkrátka nemá snad žádnou chybu a těžko mu něco vyčítat. Baterie přináší výdrž tabletu pohybující se při běžném používání okolo 10 hodin.

Technické parametry

Výkon přístroje je zajištěn také tím nejlepším, co je na trhu k dostání. Můžete se tak spolehnout na kombinaci šestijádrového procesoru a operační paměť s kapacitou 4 GB RAM. Téměř bez váhání lze říct, že tyto parametry budou stačit naprosto na vše, ať si již rozhodnete provozovat náročné aplikace pro stříhání videa nebo hrát nejnovější hry. Kapacita úložiště pak nabízí u námi vybrané verze až neuvěřitelných 512 GB, což by mělo bez problémů pokrýt vaše požadavky. Fotoaparát také nadstandard v podobě 12 Mpx a kvalita fotek je na poměry tabletů na opravdu velmi vysoké úrovni a opět téměř bez konkurence.

Co se týče operačního systému, samozřejmostí je vybavení novým iOS 10, který přináší skvělou kompatibilitu s hardwarem a běží bez jakýchkoliv problémů za všech situací.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru  6
Frekvence procesoru (GHz)  2,38
Operační paměť (RAM)  4
Velikost úložiště (GB)  512
Úhlopříčka (")  12,9
Rozlišení displeje (px)  2732 x 2048
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)  12
Operační systém  iOS 10

Závěr

Celkově je vám asi jasné, že tablet Apple iPad Pro 12.9 drží v našem žebříčku velmi pevné místo především díky tomu, že se mu jen velmi těžko hledá konkurence. Pokud při vašem výběru cena nehraje žádnou roli a hledáte univerzálního pomocníka pro všechny situace pak jste u tohoto modelu na správné adrese.