Menu

Recenze a srovnání Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB

32 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Jen velmi těžko byste na trhu s tablety hledali lepší zařízení než je Apple iPad Pro 12.9, tento přístroj dominuje naprosto ve všech ohledech. Ačkoliv jsou jeho kvality vykoupeny velmi vysokou cenou, pokud nechcete při výběru dělat naprosto žádné kompromisy, pak pro vás bude tento model naprosto jasnou volbou.

Dominantou zařízení je, jak již jeho samotný název napovídá, displej s úhlopříčkou 12,9 palců a rozlišením 2732×2048 tato kombinace samozřejmě zajišťuje velmi kvalitní zobrazení i těch nejmenších detailů. Displej je velmi kvalitní a nabízí perfektní kombinace čitelnosti na slunci i pozorovacích úhlu. Zkrátka nemá snad žádnou chybu a těžko mu něco vyčítat. Baterie přináší výdrž tabletu pohybující se při běžném používání okolo 10 hodin.

Technické parametry

Výkon přístroje je zajištěn také tím nejlepším, co je na trhu k dostání. Můžete se tak spolehnout na kombinaci šestijádrového procesoru a operační paměť s kapacitou 4 GB RAM. Téměř bez váhání lze říct, že tyto parametry budou stačit naprosto na vše, ať si již rozhodnete provozovat náročné aplikace pro stříhání videa nebo hrát nejnovější hry. Kapacita úložiště pak nabízí u námi vybrané verze až neuvěřitelných 512 GB, což by mělo bez problémů pokrýt vaše požadavky. Fotoaparát také nadstandard v podobě 12 Mpx a kvalita fotek je na poměry tabletů na opravdu velmi vysoké úrovni a opět téměř bez konkurence.

Co se týče operačního systému, samozřejmostí je vybavení novým iOS 10, který přináší skvělou kompatibilitu s hardwarem a běží bez jakýchkoliv problémů za všech situací.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet jader procesoru

6

100 % Neuvedeno
Frekvence procesoru (GHz)

2,38

100 % Neuvedeno
Operační paměť (RAM)

4

100 % Neuvedeno
Velikost úložiště (GB)

512

100 % Neuvedeno
Úhlopříčka (")

12,9

100 % Neuvedeno
Rozlišení displeje (px)

2 732 x 2 048

100 % Neuvedeno
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)

12

100 % Neuvedeno
Operační systém

iOS 10

100 % Neuvedeno

Závěr

Celkově je vám asi jasné, že tablet Apple iPad Pro 12.9 drží v našem žebříčku velmi pevné místo především díky tomu, že se mu jen velmi těžko hledá konkurence. Pokud při vašem výběru cena nehraje žádnou roli a hledáte univerzálního pomocníka pro všechny situace pak jste u tohoto modelu na správné adrese.

32 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub plní v našem týmu roli technicky zaměřeného redaktora. Kategorii mobilů se u nás věnuje řadu let. O mobily se zajímá i ve volném čase, neunikne mu proto žádná novinka. Protože je testování telefonů jeho doménou, osahal si už valnou většinu produktů na trhu. Díky tomu a předchozím zkušenostem s poloprofesionálním focením snadno pozná, jak dobře poslouží který smartphone při focení nebo jiném využití a své know-how vám ve svých recenzí může předat. Kromě mobilů a další elektroniky se zabývá také nářadím a další technikou.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB

Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB

32 000 Kč Orientační cena