kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Denver TAQ-70352

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dětských tabletů

Datum doporučení: Prosinec 2018

Klady:

Novější operační systém

Zápory:

Nízká hodnota operační paměti RAM

2 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Denver TAQ-70283 je zařízením určeným pro vaše ratolesti, samozřejmě od něj proto nemůžete očekávat bleskový výkon, elegantní design nebo široké možnosti využití. Můžete se však spolehnout, že vašim dětem nabídne zajímavou alternativu multimediální zábavy.

Displej tabletu má úhlopříčku sedm palců. V kombinaci s rozlišením 1024 x 600 pixelů můžete očekávat přijatelnou kvalitu zobrazovacích schopností, kterou lze považovat u zařízení s podobným určením za nadstandard. Baterie má kapacitu 2400 mAh, což naopak není hodnota, která by výrazně potěšila. Reálná výdrž tabletu by se dle míry vytížení měla pohybovat mezi čtyřmi a osmi hodinami a jedná se tak bohužel o podprůměrné číslo.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará procesor s frekvencí 1,2 GHz a čtyřmi jádry. V kombinaci s operační pamětí 1 GB RAM se postará o relativně plynulý provoz zařízení. Samozřejmě pokud budete mít na chod systému vyšší nároky nebo budete chtít používat náročné aplikace, můžete narazit na problémy. Pokud však budete používat tablet pouze k určeným účelům, měl by být chod bezproblémový. Velikost vnitřního úložiště je pouze 8 GB, ale je rozšiřitelná pomocí vložení paměťové karty. Tablet disponuje také předním fotoaparátem se symbolickým rozlišením 2 Mpx, který postačí jen pro naprosto základní účely záznamu.

Tablet běží na operačním systému Android 8.1, což lze vzhledem k porovnání s konkurenty považovat za velmi slušné vybavení, které nabídne dobrou podporu aplikací a možnosti využívaní funkcí.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru  4
Frekvence procesoru (GHz)  1.2
Operační paměť (RAM)  1
Velikost úložiště (GB)  8
Úhlopříčka (")  7
Rozlišení displeje (px)  1024 x 600
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)  2
Operační systém  Android 8.1

Závěr

Tablet hodnotíme jako zařízení, které najde své uplatnění u nejméně náročných zákazníku. Vhodné je pro děti, které poptávají speciální design a uzpůsobení systému, ale samozřejmě na něm není možné provozovat náročné úkony a očekávat od něj vysoký výkon. Jeho doménou je především nový operační systém, za slabinu naopak považujeme špatný fotoaparát nebo nízkou kapacitu baterie. Hledáte-li dětský tablet s větší výdrží, doporučujeme vám Samsung Galaxy Tab A 7.0 Wi-Fi.