Menu

Recenze a srovnání GoGEN MAXPAD 9

Již se neprodává Při nákupu v kategorii dětských tabletů

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Cenová dostupnost
  • Čtyřjádrový procesor
  • Větší úhlopříčka
  • Starší operační systém
  • Průměrné parametry
3 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tablet GoGEN MAXPAD 9 cílí na dětské uživatele, kteří nemají příliš velké nároky na hardwarové vybavení a nepožadují od přístroje mraky funkcí. Přesto však díky několika specifikům nabízí právě této cílové skupině velmi výhodný poměr ceny ku výkonu.

Tablet je vybaven displejem o úhlopříčce 9 palců s rozlišením 1024×600 pixelů. Tato kombinace nabízí již poměrně slušné zobrazovací schopnosti, které sice vyloženě neoslní, ale méně náročného uživatele ani nezklamou. Baterie přináší kapacitu 2800 mAh, což v praxi znamená výdrž zhruba 3 hodiny při běžném používání na jedno nabití.

Technické parametry

Výkon tabletu zajišťuje dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz a operační paměť 1 GB RAM. Tyto specifikace zapříčiňují poměrně bezproblémový chod systému, ale na provoz náročnějších aplikací či nových her samozřejmě stačit nebudou. Podobně je na tom také fotoaparát tabletu, který nabízí rozlišení 2 Mpx. To postačí k pořizování fotek opravdu jen v základní kvalitě spíše pro účely záznamu.

O chod telefonu se stará operační systém Android 4.4, což je starší verze známého freewarového systému. Tato skutečnost sice nepřináší příliš velkou podporu aplikací nebo spoustu funkcí, na druhou stranu výrobce nabízí zajímavý nadstandard v podobě výukových aplikací v ceně tabletu, které jsou předinstalované v systému.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru 2
Frekvence procesoru (GHz) 1
Operační paměť (RAM) 1
Velikost úložiště (GB) 8
Úhlopříčka (") 9
Rozlišení displeje (px) 1024 x 600
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 2
Operační systém Android 4.4

Závěr

Celkově lze tablet GoGEN MAXPAD 9 hodnotit kladně, především díky poměru ceny ku výkonu. Ačkoliv nelze od zařízení očekávat žádné zázraky, pro nejmenší může bez problému nabídnout spoustu užitečných možností a funkcí. Do našeho výběru se tak tablet dostal především díky své cenové dostupnosti a větší úhlopříčce.

3 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze GoGEN MAXPAD 9

GoGEN MAXPAD 9

3 000 Kč Orientační cena