Recenze a srovnání GoGEN MAXPAD9 G5P

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dětských tabletů

Datum doporučení: Prosinec 2018

  • Čtyřjádrový procesor
  • Starší operační systém
3 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tablet GoGEN MAXPAD 9 G5P je zařízením, které využitím určeno pro děti. To logicky přináší nepříliš oslnivé hardwarové parametry, ale také specifický design a doplňky, které vaše ratolesti jistě ocení.

Tablet disponuje displejem s úhlopříčkou devět palců a rozlišením 1024×600 pixelů, díky tomu vám zařízení přinese zhruba průměrné zobrazovací vlastnosti, které nikterak neoslní, ale na druhou stranu pro dětské využívaní postačí. Baterie skýtá kapacitu 3500 mAh a výdrž by se měla pohybovat okolo 3 hodin v provozu na jedno nabití, což je bohužel podprůměrná hodnota. Při delším provozu tedy musíte počítat s nutností připojení do elektrické sítě.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará procesor s frekvencí 1,3 GHz a operační paměť 1 GB RAM. Kvůli tomu nemůžete od zařízení očekávat zázraky, ale plynulý chod systému by měl být zabezpečen. Fotoaparát s rozlišením 2 Mpx pak postačí pouze pro záznamové účely, nikoliv pro tvorbu výrazně kvalitnějších snímků.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru 4
Frekvence procesoru (GHz) 1.3
Operační paměť (RAM) 1
Velikost úložiště (GB) 16
Úhlopříčka (") 9
Rozlišení displeje (px) 1024 x 600
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 2
Operační systém Android 4.4

Závěr

Tablet hodnotíme pozitivně jako pomůcku pro méně náročné ratolesti. Přítomnost staršího operačního systému částečně kompenzuje speciální dětské rozhraní. Kvalitu hardware ztělesněnou výkonem nebo i fotoaparátem samozřejmě není možné považovat za oslnivou, ale vzhledem k účelům využití se jeví jako dostačující. Hledáte-li tablet s obecně lepším výkonem, doporučujeme vám Samsung Galaxy Tab A 7.0 Wi-Fi.

Recenze GoGEN MAXPAD9 G5P

GoGEN MAXPAD9 G5P

3 500 Kč Orientační cena