Recenze a test Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10

Klady a zápory

  • Dobrý výkon
  • Kvalitní fotoaparát
  • Vyšší cena
9 700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 LTE je modelem tabletu z vyšší střední třídy, který za stále relativně přijatelnou cenu nabízí velmi slušné parametry. Pokud tedy hledáte TOP produkt v cenové kategorii okolo 10 tisíc Kč, rozhodně koupí tohoto modelu neprohloupíte.

Displej tabletu přináší úhlopříčku 10,1 palce a rozlišení 2560×1440, což je poměrně slušná hodnota nabízející dobré zobrazovací vlastnosti. Displej nezklame ani v ohledu věrnosti zobrazení barev a čitelnosti na slunci. Další doménou tabletu je jistě kapacita jeho baterie, která čítá úctyhodných 9 300 mAh a promítá se do reálné výdrže tabletu při běžném zatížení i 10 hodin.

Technické parametry

O výkon přístroje se stará osmijádrový procesor, u kterého čtyři jádra běží na frekvenci 1,4 a čtyři na frekvenci 1,8 GHz. Tato kombinace spolu s operační pamětí 3 GB RAM přinese samozřejmě naprosto bezproblémový chod systému a poradí si i s velmi náročnými aplikacemi. Kapacita úložiště pak přináší určitý standard v podobě 32 GB. Každého pak jistě potěší také velmi kvalitní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx, který rozhodně u tabletů přináší nadprůměrnou hodnotu.

Tablet běží na operačním systému Android 6.0, což přináší slušnou podporu aplikací i poměrně dobrou nabídku funkcí. Sladění systému s hardwarem je pak také na velmi dobré úrovni a běží bez sebemenších problémů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru

8

Frekvence procesoru (GHz)

1,4 a 1,8

Operační paměť (RAM)

3

Velikost úložiště (GB)

32

Úhlopříčka (")

10,1

Rozlišení displeje (px)

2 560 x 1 440

Rozlišení fotoaparátu (Mpx)

13

Operační systém

Android 6.0

Závěr

Tablet Lenovo Yoga Tab 3 Plus hodnotíme velmi kladně. Pokud hledáte stroj vyšší střední třídy a očekáváte od něj velmi dobrý výkon a všeobecně nadprůměrné parametry pak jste na správné adrese. Do našeho výběru se tablet dostal především díky kvalitnímu displeji, dobrému výkonu a slušnému fotoaparátu.

9 700 Kč Orientační cena
Autor: Jakub Gulec | Datum: | Produkt: Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10
Jakub Gulec se více než před rokem ujal role technického redaktora našeho týmu. Tablety patří mezi jeho největší témata a principům kvalitativního výběru v kategorii do 10 000 Kč dobře rozumí. V článku vás provede nejdůležitějšími parametry výběru a definuje základní požadavky, ze kterých byste neměli slevit. Kromě tabletů se věnuje také mobilům, notebookům, nebo třeba bezdrátovým sluchátkům.
Technický redaktor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10

9 700 Kč Orientační cena