kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Samsung Galaxy Tab S4 10,5

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Android tabletů

Datum doporučení: Únor 2019

Klady:

Kvalitní konstrukce

Zápory:

Vysoká cena

16 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Samsung Galaxy Tab SM-T830NZKAXEZ ztělesňuje jeden z nejlepších „Androidích“ tabletů, které jsou momentálně na trhu k dispozici (únor 2019).

Jako tablet z vyšší cenové třídy logicky nabízí precizní dílenské zpracování. Konstrukce je kompaktní, pevná a zároveň i designově líbivá. Na její přední straně se nachází displej s úhlopříčkou 10,5 palců a rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Jeho zobrazovací vlastnosti jsou na velmi dobré úrovni a patří k tomu lepšímu, co dnešní tablety nabízejí. Skvělá čitelnost a dobré pozorovací úhly s věrným podáním barev nejde hodnotit jinak než pozitivně. Velmi dobrá je také výdrž baterie, která by se měla při běžném vytížení bez problémů přehoupnout přes 12 hodin, což je i vzhledem k větší úhlopříčce opravdu úctyhodné a nadprůměrné číslo.

Technické parametry

Výkon tabletu Samsung zprostředkovává osmijádrový procesor běžící na frekvenci 2,35 a 1,9 GHz. Dohromady s operační pamětí 4 GB RAM to znamená, že tablet dobře zabezpečí chod systému a poradí si i s náročnými aplikacemi bez vážnějších problémů. Kapacita interního úložiště činí 64 GB a navíc je rozšiřitelná pomocí paměťové karty. Fotoaparát je zastoupen variantou s 13 Mpx rozlišením. Jeho záznamové kvality nejsou nejlepší, ale při dobrých světelných podmínkách si nevede nejhůře. V kontextu fotoaparátů na jiných tabletech ho lze považovat za nadprůměrný.

Tablet běží na operačním systému Android 8.1 Oreo. Ten funguje naprosto bez problémů a je dobře sladěn s hardwarem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru  8
Frekvence procesoru (GHz)  2,35
Operační paměť (RAM)  4
Velikost úložiště (GB)  64
Úhlopříčka (")  10,5
Rozlišení displeje (px)  2560 x 1440
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)  13
Operační systém  Android 8.1

Závěr

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 hodnotíme v součtu pozitivně. Jeho hlavní doménou je velmi slušný výkon v kombinaci s celkovou kvalitou komponent a velkým displejem. Díky své výdrži se hodí i na cesty a využití v místech bez přístupu k elektrické síti. Za jeho slabinu naopak můžeme určitě označit vyšší cenu. Pokud hledáte tablet s Androidem rádi byste se vešli do nižší pořizovací částky, můžeme vám doporučit například tablet.Samsung Galaxy Tab S3.