Menu

Recenze a srovnání Crussis e-Guera 7.4-S 2019

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Horská elektrokola

Datum doporučení: Únor 2019

  • Výkonný motor
  • Cena
44 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Horské kolo Crussis e-Guera 7.4-S 2019 je určeno především dámám. Tomu odpovídá nejen tvar duralového rámu, ale i jeho velikost. Tu si můžete vybrat ze dvou variant 17″ nebo 19″, velikost ráfku kol je 27,5“. Výsadou tohoto kola je dojezd až 150 km, což není v této kategorii úplně obvyklá hodnota. Tento dojezd zajišťuje částečně integrovaná rámová baterie s kapacitou 630 Wh. Motor je umístěný ve středu kola, což zaručuje dobré vyvážení bez jednostranného zatížení jednoho z kol. Pro jízdu v terénu je speciálně uzpůsobená odpružená vidlice a také výkonné hydraulické kotoučové brzdy. 

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka Crussis
Určení Dámské
Nosnost (kg) 120
Výška ráfku kol (palce) 27,5"
Výška rámu (palce) 17",19"
Materiál rámu Dural
Průměrný dojezd (km) Neuvedeno
Maximální dojezd (km) 150
Odpružená vidlice Ano
Brzdy Hydraulické kotoučové
Umístění baterie Rámová
Kapacita baterie (Wh) 630
Umístění pohonu Středový
Maximální výkon (W) Neuvedeno

Vybavení a hmotnost

Přehazovačka je u modelu Crussis e-Guera 7.4-S 2019 klasická 1×9 převodových stupňů. Standardní je také nabídka režimů asistence, těch nabízí 5. Navíc má také režim Walk. který umožňuje pohodlné vedení kola při chůzi. Horská kola zpravidla neoplývají bohatou výbavou, ani tento model není výjimkou. Nenajdete u něj světla, nosič, blatníky ani stojánek. Hmotnost 21,5 kilogramu je průměrná a nijak nevybočuje z obvyklých hodnot. 

Tabulka zobrazuje přehled vybavení a hmotnosti

Parametr Tento produkt
Zvýšení výkonu Neuvedeno
Převody 1x9
Režimy asistence 5
WALK režim Ano
Světla Ne
Nosič Ne
Blatníky Ne
Stojánek Ne
Hmotnost (kg) 21,5

Závěr

Crussis e-Guera 7.4-S 2019 je dámské horské kolo, které bude dobrým společníkem i na dlouhé výlety do přírody. Díky velkokapacitní baterii zvládne na jedno nabití ujet až 150 km. Jízdu terénem zpříjemňuje odpružená vidlice a hydraulické kotoučové brzdy. Motor je umístěný ve středu kola, což zajišťuje dobré vyvážení bicyklu. Ostatní parametry jako je přehazovačka, počet režimů asistence, režim Walk a pro horská kola typická omezená výbava nijak nevybočují ze standardu. Největší nevýhodou je tak vyšší pořizovací cena. Pokud jsou pro vás pořizovací náklady rozhodujícím kritériem, mohl by vás zaujmout model Apache Yamka E3 2019.

44 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Crussis e-Guera 7.4-S 2019

Crussis e-Guera 7.4-S 2019

44 000 Kč Orientační cena