Menu

Hodnocení a recenze tohoto produktu není aktuální, pro aktuální recenze přejděte na nový test elektrokol.

Recenze a test AGOGS Silver Go 2017

Obrázek elektrokola Agogs Silver Go 2017

Konečný verdikt: 

Doporučujeme

Specifika:
Velikost kol 24", 9 úrovní asistence

36 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

AGOGS Silver Go je dalším elektrokolem v našem výběru a také pochází od českého výrobce. Délka záruky jsou 4 roky. Pro srovnání, elektrokola značky Leader Fox nabízejí záruku 24 měsíců a elektrokola značky APACHE nabízejí 5 let. O pohon kola se stará motor Bafang H type, 36V/250W (max. 500W), který je umístěn v náboji na zadním kole. Umístění v zadním kole je výhodné a přispívá k pohodlnějšímu ovládání a snadnějšímu překonávání překážek, než v případě umístění v kole předním. Baterie je značky SONY a jedná se o 36V/11 Ah, popřípadě 14,5 Ah. Baterie SONY jsou obecně považovány za vysoce kvalitní. Je umístěna za sedlovou tyčí. Zajištuje dojezd kola kolem 50 až 80 km. Maximální hodnoty nejlépe dosáhnete optimálním zacházením s asistencí, také však za optimálních podmínek k jízdě.

Tabulka parametrů

Údaj

AGOGS Silver Go
2017

Výrobce

AGOGS

Záruka

4 roky

Kategorie

skládací

Velikost kol / ráfků

24"

Nosnost (kg)

110

Dojezd (km)

50-90

Motor

AGOGS Bafang
H type 250W

Baterie

Panasonic 36V/11
Ah Li-ion

Převody

1x8

Hmotnost (kg)

23

Tabulka funkcí

Údaj

AGOGS Silver Go
2017

Možnost zvýšení rychlosti

Ano

Funkce WALK

Ano

Režimy asistence

9

Zvonek

Ano

Blatníky

Ano

Osvětlení

Ano

Stojánek

Ano

Nosič

Ano

Doplňkové parametry a hmotnost

Ovládání je umístěno na řídítkách v podobě displeje. Najdete zde 3 až 9 režimů asistence. Jedná se o největší rozmezí v našem výběru, které vám umožní výběr optimální hodnoty asistence pro vaši potřebu dopomoci k jízdě. Nechybí funkce WALK, kterou využijete při vedení kola do prudkého kopce, funkce BOOST/TURBO například pro rozjezd do prudkého kopce. Navíc, jako prevence proti odcizení lze celý systém uzamknout pomoci PIN kódu. Dále displej ukazuje aktuální, maximální a průměrnou rychlost, stejně tak najeté km a stav baterie. Nosnost kola je 110 kg. Hmotnost kola i s baterií je 23 kg, což je nejvíce v porovnání s ostatními koly ve výběru. Počet rychlostí je 8.

Design a vybavení

Design tohoto kola je opravdu velice povedený a stříbrná barva rozhodně neurazí. Celá konstrukce působí velice pěkným a odolným dojmem. Nechybí osvětlení, stojánek, nosič s nosností až 25 kg, zvonek, tedy vybavení, bez kterého se skládací kolo neobejde.

Naše hodnocení a závěr

U elektrokola AGOGS Silver Go 2017 musíte počítat s vyšší cenou, než u dalších modelů skládacích elektrokol našeho výběru. Ta se pohybuje kolem 36 000 Kč. Není to málo, nicméně i tak má toto elektrokolo co nabídnout. Za vyzdvihnutí stojí například 9 úrovní dopomoci, díky čemuž můžete dosáhnout maximální úrovně citlivosti asistence kola při šlapání. Dojezd kolem 50 až 90 km není největší hodnotou výběru, ale není ani nejmenší. Za připomenutí stojí také opravdu pěkný a osobitý design, který může ovlivnit váš výběr.

Datum:
Produkt: AGOGS Silver Go 2017
Hodnocení: 5