Menu

Recenze a srovnání France Sauna Apollon 2/3

Klady a zápory

  • Audio s mnoha možnostmi připojení
  • Světelná terapie
  • Nemá full spektrální topidla
27 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Infrasauna FRANCE SAUNA Apollon 2/3 je určena pro dvě až tři zároveň se saunující osoby. Je vybavena celkem devíti karbonovými zářiči, přičemž jeden je umístěn v podlaze. Díky tomu nebudete mít pocit chladu od chodidel. Všechny funkce a nastavení lze ovládat pomocí dvou panelů, vnějšího a vnitřního. Saunu tak můžete zapnout zvenku a po předehřátí obsluhovat saunu zevnitř. Samotná kabina je uvnitř a zvenku obložená dřevem hemlock, což je kanadský jedlovec, který neobsahuje pryskyřici a proto nijak nevoní.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

France Sauna

Počet osob

3

Typ topidel

Karbonová

Celkový počet topidel

9

Podlahové topidlo

Ano

Příkon (W)

2 000

Umístění ovládacího panelu

Vnější i vnitřní

Materiál kabiny

Hemlock

Funkce a vybavení

Tento model značky France sauna je dobře vybavený funkcemi. Nechybí ionizátor, který napodobuje proces čištění vzduchu v přírodě, ani světelná terapie, která pomocí barev působí na psychiku. Dostatek světla pro čtení zajišťuje vnitřní osvětlení a čtecí lampa. Audio systém nabízí několik možností připojení. Díky funkci AUmůžete připojit mobilní telefon či jiné zařízení, flash disk či MP3 přehrávač připojíte pomocí USB. Naladit můžete také rádio na vlnách FM. Z námi hodnocených funkcí postrádá tento model je opěrka zad, tu ale nemá téměř žádná kabina na trhu. 

Parametr Tento produkt
Ionizátor

Ano

Světelná terapie

Ano

Opěrka zad

Ne

Vnitřní osvětlení

Ano

Audio systém

AUX, USB, FM, MP3

Rozměry a montáž

Zvláštností této sauny je její rohový tvar. Díky tomu můžete zaplnit nevyužitý kout. Zadní strana měří 120 centimetrů a kratší boční strana 57 centimetrů. Na výšku měří sauna 190 centimetrů a váží 120 kilogramů, což je poměrně málo na takto velkou kabinu. 

Parametr Tento produkt
Šířka (cm)

120

Hloubka (cm)

57

Výška (cm)

190

Hmotnost (kg)

120

Závěr

Infrasauna FRANCE SAUNA Apollon 2/3 je vhodná pro všechny, kdo chtějí zaplnit nevyužitý kout. Pojme dvě až tři osoby. Je vybavena karbonovými zářiči, ionizátorem, světelnou terapií a variabilním audiosystémem. Výhodou je také ovládání pomocí dvou panelů. Nevýhodou je pouze absence full spektrálních topidel, ty se však v této cenové kategorii nevyskytují. Pokud na nich trváte a přesto nechcete utratit několik desítek tisíc, doporučujeme Belatrix Vista 3.

27 000 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: France Sauna Apollon 2/3
Kristýna Hašková
Kristýna je redaktorka, která saunování propadla před několika lety a infrasaunu má i doma. Kromě vlastních zkušeností čerpá z odborných zdrojů a studií a zajímají ji i reálné zkušenosti uživatelů. Umí proto poradit, pro koho bude vhodný konkrétní typ infrasauny nejen podle topidel, ale i konstrukce a použitých technologií. Kromě tématu infrasaun se věnuje i psaní o vířivkách a oblastem zdraví a krásy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze France Sauna Apollon 2/3

France Sauna Apollon 2/3

27 000 Kč Orientační cena