Menu

Recenze a srovnání France Soleil Blanc 1

Doporučujeme Při nákupu v kategorii infrasaun pro 1 osobu

Datum doporučení: Březen 2021

82,6 % Celkové hodnocení
  • Nízká pořizovací cena
  • Ionizátor
  • Světelná terapie
  • Ovládací panel pouze venku
  • Pouze 6 panelů
27 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

France Soleil Blanc 1 je infrasauna vhodná pro jednu osobu. Je vybavena šesti karbonovými zářiči, které rovnoměrně prohřívají tělo. Jeden z karbonových panelů je umístěný v podlaze, což zajišťuje dostatečné prohřátí i od nohou. Ovládací panel je poměrně netypicky umístěn na vnější straně kabiny. V průběhu saunování tak budete muset při každé změně nastavení otevřít dveře a saunu opustit.  Oblíbenější jsou ovládací panely umístěné uvnitř. Zvláštností modelu značky France je použitá barva – dřevo kanadského jedlovce je natřené na bílo. Kabina tak snadno zapadne do interiéru.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce France Sauna
Počet osob 1
Typ topidel Karbonová
Celkový počet topidel 6
Počet fullspektrálních topidel 0
Podlahové topidlo Ano
Příkon (W) 1 355
Umístění ovládacího panelu Vnější
Materiál kabiny Kanadský jedlovec

Funkce a vybavení

Vybavení infrasauny je poměrně bohaté. Největší výhodou je přítomnost ionizátoru a světelné terapie, zároveň se jedná o poměrně běžné prvky. Kromě čtení si můžete saunování krátit také poslechem hudby, audio knih nebo podcastů. Audiosystém umožnuje připojení prostřednictvím AUX konektoru, Bluetooth, nebo USB. Světelná terapie nabízí možnost přepínání barev osvětlení. Různé barvy mají odlišný vliv na psychiku, což můžete využít k relaxaci, povzbuzení či zklidnění.

Parametr Tento produkt
Ionizátor Ano
Světelná terapie Ano
Opěrka zad Ne
Vnitřní osvětlení Ano
Audio systém AUX, USB, MP3, Bluetooth

Rozměry a montáž

Rozměrově se jedná o klasickou infrasaunu pro jednoho. Na šířku i do hloubky měří kabina 90 cm, na výšku má 190 cm. Jedná se o poměrně standardní rozměry. Také hmotnost 98 kg není v této kategorii ničím výjimečným. Vadit by vám mohla při vynášení do patra a při montáži. Tu ale často nabízejí prodejci jako doplňkovou službu.

Parametr Tento produkt
Šířka (cm) 90
Hloubka (cm) 90
Výška (cm) 190
Hmotnost (kg) 98

Závěr

Infrasauna France Soleil Blanc 1 je kabina určená pro jednoho člověka. Ohřívání zajišťují karbonové zářiče, kterých je celkem šest, z toho jeden v podlaze. Pro někoho může být nevýhodou umístění ovládání na vnější straně a chybějící opěrka zad. Výhodou je naopak audio systém s bohatou volbou připojení. Mnozí ocení také vybavení ionizátorem a barevnou světelnou terapií, která umocní zážitek ze saunování. Pokud ovšem hledáte infrasaunu s fullspektrálními zářiči, které mají lepší zdravotní účinky, doporučujeme recenzi modelu Belatrix Vista 1.

27 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: France Soleil Blanc 1 | Hodnocení: 82,6 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze France Soleil Blanc 1

France Soleil Blanc 1

27 000 Kč Orientační cena