Recenze a porovnání HealthLand DeLuxe 2002 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání HealthLand DeLuxe 2002

79,2 % Hodnocení
redakce

Také nás zaujalo

Infrasauny pro 2 osoby

Klady a zápory

Klady

  • Dva ovládací panely
  • Ionizátor

Zápory

  • Chybí opěrka zad
  • Světelnou terapii je třeba dokoupit
37 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Infrasauna HealthLand DeLuxe 2002 je určena pro společné saunování dvou osob. Je vybavena osmi karbonovými topidly, z toho jedno je umístěno v podlaze a zajišťuje příjemné prohřívání od nohou. Materiál ze kterého je kabina vyrobena se nazývá hemlock, jedná se o dřevo kanadského jedlovce, které nevydává žádné aroma. Všechny funkce se ovládají pomocí panelu. V tomto případě jsou panely dva, jeden vnější a jeden vnitřní. Díky tomu můžete pohodlně kabinu zvenku zapnout, nechat předehřát a všechny funkce pak ovládat během saunování.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů:

Parametr Tento produkt
Výrobce

HealthLand

Počet osob

2

Typ topidel

Karbonová

Celkový počet topidel

8

Počet fullspektrálních topidel

0

Podlahové topidlo

Ano

Příkon (W)

1 845

Umístění ovládacího panelu

Vnější i vnitřní

Materiál kabiny

Hemlock

Funkce a vybavení

Výhodou této sauny je bohatá výbava. Nechybí ionizátor, který pomáhá pročišťovat vzduch a simuluje přírodní prostředí. Světelná terapie sice není součástí základní výbavy, je ale možné ji k sauně dokoupit. Jedná se o různě barevné diody, které můžete podle libosti nastavovat. Jednotlivé barvy mají různé účinky na psychiku. Základní vnitřní osvětlení ale v sauně najdete. Díky tomu si můžete při proceduře například číst. Jestliže ale raději posloucháte hudbu či audioknihy, jistě vás potěší bohatě vybavené audio. Kromě klasického FM a AM rádia dokáže přehrát soubory z USB a SD karty. Připojit se můžete také pomocí Bluetooth. Dostatečnou cirkulaci čerstvého vzduchu zajišťuje střešní ventilace. Jediné, co sauně chybí, je opěrka zad. Tu však v základu nemá téměř žádná kabina.

Parametr Tento produkt
Ionizátor

Ano

Světelná terapie

K dokoupení

Opěrka zad

Ne

Vnitřní osvětlení

Ano

Audio systém

MP3, AM, FM, USB, SD, Bluetooth

Střešní ventilace

Ano

Rozměry a montáž

Kabina má klasický obdélníkový tvar a bude se dobře umisťovat do jakéhokoliv prostoru. Její rozměry nejsou nijak velké. Na šířku měří 120 cm, na výšku 190 cm a do hloubky zabere 115 cm. Hmotnost 128 kg byste měli brát v potaz při stěhování a také umisťování do patra.

Parametr Tento produkt
Zaměnitelné otvírání dveří

Ne

Šířka (cm)

120

Hloubka (cm)

115

Výška (cm)

190

Hmotnost (kg)

128

Závěr

Dvoumístná infrasauna HealthLand DeLuxe 2002 se pyšní bohatou výbavou. Má ionizátor, kvalitní audio a možnost dokoupení světelné terapie. Prohřívání zajišťuje osm karbonových zářičů, samozřejmostí je topidlo v podlaze. Díky tomu je zajištěn tepelný komfort ze všech stran. Zajímavé je ovládání pomocí dvou panelů, jeden je umístěný zvenku a druhý uvnitř kabiny. Rozměrově se jedná o klasickou infrasaunu. Nevýhodou je pevné umístění dveří.

Jestliže hledáte model, který má kromě karbonových také full spektrální zářiče, doporučujeme vám přečtení recenzi modelu Belatrix Vista 2.

37 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: HealthLand DeLuxe 2002 | Hodnocení: 79,2 %
Veronika Vyskočilová je redaktorka, která v naší redakci už několik let sbírá zkušenosti s výběrem a porovnáváním produktů. Věnuje se zejména domácím pomocníkům, ale také produktům pro zdraví. V případě infrasaun vám poradí, jaká topidla jsou ideální pro co nejlepší zdravotní účinky, a které prvky výbavy byste měli vyhledávat. Její jméno najdete také u srovnání měřičů krevního tlaku nebo čističek vzduchu.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze HealthLand DeLuxe 2002

HealthLand DeLuxe 2002

37 000 Kč Orientační cena