Menu

Recenze a srovnání HealthLand DeLuxe 3300 CAR-BT

Doporučujeme Při nákupu v kategorii infrasaun pro 3 osoby

Datum doporučení: Listopad 2018

  • Audio s mnoha možnostmi připojení
  • Podlahové topidlo
  • Nemá full spektrální topidla
  • Chybí návod v češtině
33 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

HealthLand DeLuxe 3300 CAR-BT je infrasauna určená až pro 3 současně se saunující osoby. Jako tepelný zdroj jsou v této sauně použity karbonové zářiče. Celkem jich v sauně najdete 8 a to včetně podlahového topila. Právě díky podlahovému zářiči je zabezpečen tepelný komfort i od nohou, celé tělo je tak prohříváno rovnoměrně. Full spektrální topidla nemá tato sauna žádná. Teplota, osvětlení a další funkce se ovládají pomocí panelu, který je umístěný ve vnitřním prostoru kabiny. Veškeré funkce tak můžete nastavovat v průběhu procedury bez nutnosti saunu opouštět. Samotná kabina je vyrobena ze dřeva zvaného hemlock, což je kanadský jedlovec, který nevydává žádné aroma. Jedná se o nejběžnější dřevinu využívanou k výrobě infrasaun.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce HealthLand
Počet osob 3
Typ topidel Karbonová
Celkový počet topidel 8
Počet fullspektrálních topidel 0
Podlahové topidlo Ano
Příkon (W) 2 250
Umístění ovládacího panelu Vnitřní
Materiál kabiny Hemlock

Funkce a vybavení

Model značky HealthLand je poměrně slušně vybaven funkcemi. Samozřejmostí je ionizátor, který pročišťuje podobným způsobem, jak je tomu v přírodě. Vzduch je díky tomu čerstvější a čistší. Co však této infrasauně v základní výbavě chybí, je světelná terapie. Ta prostřednictvím různě barevných diod dokáže ovlivňovat lidskou psychiku a tím podporovat relaxaci, nebo naopak povzbuzovat. Pokud je pro vás tento prvek důležitý, můžete si jej přikoupit. I když v kabině nejsou barevné diody, nemusíte se bát, že by v ní byla tma. Vnitřní osvětlení je standardním prvkem všech infrasaun. Během procedury si tedy můžete číst. Pokud upřednostňujete poslech hudby nebo audioknih, potěší vás audiosystém s širokou škálou možností přehrávání. Naladit můžete rádio na FM a AM vlnách, poslouchat MP3 skladby z USB zařízení nebo z SD karty. Rovnoměrné proudění vzduchu zajišťuje střešní ventilace. Stejně jako většina modelů není ani tato sauna opatřena opěrkou zad, můžete si ji ale jednoduše dokoupit.

Parametr Tento produkt
Ionizátor Ano
Světelná terapie K dokoupení
Opěrka zad Ne
Vnitřní osvětlení Ano
Audio systém MP3, AM, FM, USB, SD, Bluetooth
Střešní ventilace Ano

Rozměry a montáž

Tato infrasauna má klasický obdélníkový tvar, lze ji tedy pohodlně umístit téměř kamkoliv. Je široká 150  cm a do hloubky měří 110 cm. Její výška je standardních 190 cm. Při dopravě a montáži počítejte s hmotností 125 kg, což je u kabiny těchto rozměrů nízká hodnota.

Parametr Tento produkt
Zaměnitelné otvírání dveří Ne
Šířka (cm) 150
Hloubka (cm) 110
Výška (cm) 190
Hmotnost (kg) 125

Závěr

V kategorii infrasaun pro 3 osoby HealthLand DeLuxe 3300 CAR-BT patří mezi cenově dostupné produkty. Ohřev zajišťuje 8 karbonových topidel, přičemž jedno z nich je umístěno v podlaze. Kabina je vyrobena z hemlocku a neuvolňuje žádné aroma. Výbava této infrasauny je slušná. Výhodou je ionizátor, polička na nápoj a audiosystém. Ten nabízí několik možností připojení a poslechu. Jedinou slabinou výbavy je chybějící opěrka zad a světelná terapie. Tu je ale možné dodat jako volitelné příslušenství. Jestliže hledáte infrasaunu pro 3 osoby, ale chcete i full spektrální zářiče, mohla by vás zaujmout recenze Marimex Elegant 3002 XXL.

33 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze HealthLand DeLuxe 3300 CAR-BT

HealthLand DeLuxe 3300 CAR-BT

33 000 Kč Orientační cena