Menu

Recenze a srovnání ProWell 336 R

Doporučujeme Při nákupu v kategorii infrasaun pro 3 osoby

Datum doporučení: Březen 2021

93,8 % Celkové hodnocení
  • Full spektrální zářiče
  • Světelná terapie
  • Ionizátor
  • Vysoká pořizovací cena
  • Velké rozměry
75 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Infrasauna ProWell 336 R je vhodná až pro tři osoby. Její velkou výhodou je osazení fullspektrálními panely, které mají z nabízených technologií nejlepší vliv na lidské zdraví. Z celkového počtu 12 topidel je fullspektrálních 8, zbylá jsou karbonová. Překvapivé není ani umístění topidla v podlaze, jedná se o obvyklý prvek u všech infrakabin. Ovládání topení i dalších prvků je umístěno na panelu uvnitř sauny, nemusíte tedy při změně nastavení opouštět vyhřátý prostor. Kabina je vyrobena z cedrového dřeva, což je luxusní materiál, který teplem uvolňuje příjemnou vůni.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů:

Parametr Tento produkt
Výrobce ProWell
Počet osob 3
Typ topidel Karbonová + fullspektrální
Celkový počet topidel 12
Počet fullspektrálních topidel 8
Podlahové topidlo Ano
Příkon (W) 3 000
Umístění ovládacího panelu Vnitřní
Materiál kabiny Cedr

Funkce a vybavení

Vybavení funkcemi je silnou stránkou infrasauny ProWell. Kromě opěrky zad, kterou postrádá většina modelů, jí nechybí nic. Využít můžete ionizátor, který díky záporně nabitým iontům osvěžuje vzduch, nebo světelnou terapii. Jedná se o osvětlení, které může měnit barvy a působit tak na lidskou psychiku různými způsoby – od relaxace po povzbuzení. Při saunování můžete také poslouchat rádio nebo hudbu. Přívod čerstvého vzduchu zajišťuje větráček s ovládáním.

Parametr Tento produkt
Ionizátor Ano
Světelná terapie Ano
Opěrka zad Ne
Vnitřní osvětlení Ano
Audio systém FM, MP3
Střešní ventilace Ano

Rozměry a montáž

Rozměry této infrasuany jsou o něco větší, než je běžné u modelů pro 3 osoby. Rozdíl však není nikterak dramatický. Na šířku měří infasauna 160 cm, do hloubky zabere 120 cm a do výšky 200 cm.

Parametr Tento produkt
Šířka (cm) 160
Hloubka (cm) 120
Výška (cm) 200

Závěr

ProWell 336 R je infrasauna vhodná pro náročné zákazníky, kteří chtějí model s co největšími zdravotními účinky. Je totiž osazená 12 zářiči, z toho 8 z nich je fullspektrálních. Výhodou je bohatá výbava, která zahrnuje ionizátor i světelnou terapii. Veškeré funkce se ovládají na vnitřním panelu. Největší nevýhodou je vysoká pořizovací cena. Pokud hledáte model s fullspektrálními zářiči, ale nevyžadujete aby v kabině převažovaly, mohl by vás zaujmou model Belatrix Vista 3.

75 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: ProWell 336 R | Hodnocení: 93,8 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze ProWell 336 R

ProWell 336 R

75 000 Kč Orientační cena