Recenze a porovnání ProWell 336 R | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání ProWell 336 R

93,8 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • Full spektrální zářiče
  • Světelná terapie
  • Ionizátor

Zápory

  • Vysoká pořizovací cena
  • Velké rozměry
75 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Infrasauna ProWell 336 R je vhodná až pro tři osoby. Její velkou výhodou je osazení fullspektrálními panely, které mají z nabízených technologií nejlepší vliv na lidské zdraví. Z celkového počtu 12 topidel je fullspektrálních 8, zbylá jsou karbonová. Překvapivé není ani umístění topidla v podlaze, jedná se o obvyklý prvek u všech infrakabin. Ovládání topení i dalších prvků je umístěno na panelu uvnitř sauny, nemusíte tedy při změně nastavení opouštět vyhřátý prostor. Kabina je vyrobena z cedrového dřeva, což je luxusní materiál, který teplem uvolňuje příjemnou vůni.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů:

Parametr Tento produkt
Výrobce

ProWell

Počet osob

3

Typ topidel

Karbonová + fullspektrální

Celkový počet topidel

12

Počet fullspektrálních topidel

8

Podlahové topidlo

Ano

Příkon (W)

3 000

Umístění ovládacího panelu

Vnitřní

Materiál kabiny

Cedr

Funkce a vybavení

Vybavení funkcemi je silnou stránkou infrasauny ProWell. Kromě opěrky zad, kterou postrádá většina modelů, jí nechybí nic. Využít můžete ionizátor, který díky záporně nabitým iontům osvěžuje vzduch, nebo světelnou terapii. Jedná se o osvětlení, které může měnit barvy a působit tak na lidskou psychiku různými způsoby – od relaxace po povzbuzení. Při saunování můžete také poslouchat rádio nebo hudbu. Přívod čerstvého vzduchu zajišťuje větráček s ovládáním.

Parametr Tento produkt
Ionizátor

Ano

Světelná terapie

Ano

Opěrka zad

Ne

Vnitřní osvětlení

Ano

Audio systém

FM, MP3

Střešní ventilace

Ano

Rozměry a montáž

Rozměry této infrasuany jsou o něco větší, než je běžné u modelů pro 3 osoby. Rozdíl však není nikterak dramatický. Na šířku měří infasauna 160 cm, do hloubky zabere 120 cm a do výšky 200 cm.

Parametr Tento produkt
Šířka (cm)

160

Hloubka (cm)

120

Výška (cm)

200

Závěr

ProWell 336 R je infrasauna vhodná pro náročné zákazníky, kteří chtějí model s co největšími zdravotními účinky. Je totiž osazená 12 zářiči, z toho 8 z nich je fullspektrálních. Výhodou je bohatá výbava, která zahrnuje ionizátor i světelnou terapii. Veškeré funkce se ovládají na vnitřním panelu. Největší nevýhodou je vysoká pořizovací cena. Pokud hledáte model s fullspektrálními zářiči, ale nevyžadujete aby v kabině převažovaly, mohl by vás zaujmou model Belatrix Vista 3.

75 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: ProWell 336 R | Hodnocení: 93,8 %
Veronika Vyskočilová je redaktorka, která v naší redakci už několik let sbírá zkušenosti s výběrem a porovnáváním produktů. Věnuje se zejména domácím pomocníkům, ale také produktům pro zdraví. V případě infrasaun vám poradí, jaká topidla jsou ideální pro co nejlepší zdravotní účinky, a které prvky výbavy byste měli vyhledávat. Její jméno najdete také u srovnání měřičů krevního tlaku nebo čističek vzduchu.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze ProWell 336 R

ProWell 336 R

75 000 Kč Orientační cena