Kapslový kávovar Tassimo Bosch TAS 320 - Recenze a test | Arecenze
Menu

Recenze a test Tassimo Bosch TAS 320

  • Nízká cena
  • Nízký příkon
1 600 Kč Orientační cena
  • 0,0 %
    Celkové
    hodnocení

Souhrnné údaje 

Tassimo Bosh TAS 320 patří k levnějším kávovarům, které nedokáží připravit chuťově zajímavé espresso. S parním tlakem 3,3 bar to opravdu nejde, průměr v době psaní této recenze (červen 2017) byl 15 bar, což je pro přípravu kvalitního espressa minimální hodnota. Co chválíme je objem vody 0,8 litru, to postačí menší domácnosti, která chce díky rozmanitosti kapslí Tassimo ochutnat mnoho různých chutí. Kapsle Tassimo navíc nabízí kapsle s náplní známých značek, jako jsou Milka nebo Jacobs.

U tabulky vybavení a funkce nebuďte překvapení, že přístroji něco chybí. Displej nemá většina kávovarů z porovnání, zásobník na použité kapsle není ani příliš důležitý a funkčnost kávovaru to nijak neovlivňuje. Co je škoda, je nemožnost připravit mléčný nápoj s napěněným mlékem. Stejně jako přístroje Nescafé Dolce Gusto využívá i Tassimo Bosh kapslí se sušeným mlékem. Model TAS 320 jinak nic závažnějšího nepostrádá. Dle rozměrů jde o  naprosto průměrný kávovar.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Bosch

Kapsle

Tassimo

Nádobka na mléko

Ne

Objem nádobky na vodu (l)

0,8

Parní tlak (bar)

3,3

Příkon (W)

1 300

Rychlost nahřátí (s)

0

Vybavení a funkce

Parametr Tento produkt
Typ ovládání

Stiskem panelu

Displej

Ne

Cappuccino jedním stiskem

Ne

Naše hodnocení a závěr

Pokud hledáte levný přístroj, který připraví rozmanité nápoje, pak model TAS 320 doporučujeme. Jste-li ale fajnšmekr a potrpíte si na lahodné espresso, latté, cappuccino, zpozorněte. Tyhle nápoje nebudou nikdy dosahovat nejlepší kvality. Díky objemu nádoby na vodu 0,8 l se přístroj hodí do menší domácnosti nebo do menší kanceláře, kde jistě uspokojí chutě mnohých. Espresso kvalitní chuti vám ale připraví spíše třeba kapslový kávovar Nespresso De`Longhi EN 110.

1 600 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Tassimo Bosch TAS 320

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Tassimo Bosch TAS 320

Tassimo Bosch TAS 320

1 600 Kč Orientační cena