Recenze a porovnání Adamex Reggio 2019 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Adamex Reggio 2019

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dvojkombinací

Datum doporučení: Duben 2019

  • Držák na nápoje
  • Rukavice
  • Pěnová kola
  • Cena
  • Pouze standardní nosnost
  • Chybí průzor ve stříšce
12 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

První výhodou kočárku Adamex Reggio jsou jeho pěnová kola. Ta jsou vhodná na asfalt i do přírody a oproti nafukovacím kolům se nemusíte bát píchnutí duše. Kola jsou zatáčecí s možností aretace a odpružením, což je dnes v této cenové kategorii takřka nutností. Nosnost 15 kg je pro kombinované kočárky poměrně běžná, výjimečně narazíte i na nosnost okolo 20 kg. Hlubokou korbičku kočárku můžete přenášet, je pro tyto účely vybavena speciálním madlem. Madlo najdete také na sportovním sedáku, tentokrát je ale určené k zabezpečení dítěte a slouží jako doplněk k pětibodovému bezpečnostnímu pásu. Sportovní sedák můžete připevnit po i proti směru jízdy, záleží na vašich preferencích, nechybí mu ani nastavitelná opěrka zad a nastavitelný podnožník, což přispívá ke komfortnějšímu a zdravějšímu sezení.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Adamex

Nosnost (kg)

15

Kola

Pěnová

Přední zatáčecí kola

Ano

Aretace předních kol

Ano

Odpružení

Ano

Brzda

Ano

Upevnění po i proti směru jízdy

Ano

Poloha vleže

Ano

Nastavitelná opěrka zad

Ano

Nastavitelný podnožník

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Přenosná korbička

Ano

Bezpečnostní pás

Pětibodový

Bezpečnostní madlo

Ano

Příslušenství a rozměry

V kategorii základních parametrů se kočárek Reggio držel velmi dobrých hodnot, u výbavy posouvá laťku ještě o něco výše. K samotnému kočárku dostanete nánožník na hlubokou korbu i sportovní nástavbu, pláštěnku i moskytiéru, tedy výbavu do každého počasí. Na madlo můžete připevnit přiloženou přebalovací tašku a navíc má kočárek ještě držák nápojů a rukavice, což jsou prvky, se kterými se v základní výbavě až tak často nesetkáte.

Hluboká korbička kočárku má vcelku standardní rozměry 36x79x21 cm, sportovní sedák měří 81 cm na délku a 33 cm na šířku, čímž se řadí k rozměrnějším variantám. Kočárek můžete složit do poměrně kompaktních 51x26x62 cm, rozložený měří 58,5 cm na šířku, 117 cm na šířku a 106 cm na délku.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Odvětrávání

Ano

Průzor ve stříšce

Ne

Nákupní košík

Ano

Taška na rukojeť

Ano

Nánožník

Ano

Pláštěnka

Ano

Moskytiéra

Ano

Rozměry hluboké korbičky (š/d/v-cm)

36/79/21

Rozměry sportovního sedátka (š/d/v-cm)

33/81

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

51/26/62

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

58,5/117/106

Závěr

Kombinovaný kočárek Adamex Reggio 2019 můžeme doporučit takřka do každého terénu a počasí. Díky pěnovým kolům se nemusíte bát propíchnutí duše, teplé nánožníky ochrání dítě před chladem, pláštěnka před deštěm a moskytiéra před hmyzem. Kromě běžných prvků má ve výbavě navíc i držák nápojů a rukavice na kočárek. Sportovní sedák je dostatečně přizpůsobitelný a dítě je chráněné bezpečnostním pásem a madlem. Rozměry korbičky jsou standardní, sedák je dostatečně prostorný i pro větší děti a kočárek je poměrně skladný. Nevýhodou tak může být snad jen cena kočárku, která se neřadí k nejnižším.

Pokud hledáte cenově dostupnější alternativu, za zvážení stojí například kočárek Kunert Rotax 2017.

12 600 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Adamex Reggio 2019
Eliška Srncová je seniorní redaktorkou a kočárky se zabývá už více než tři roky. Díky tomu si udržuje přehled o různých provedeních kočárků a jejich vlastnostech. Poradí vám, který kočárek vybrat do města či do přírody, jak velkou korbičku zvolit nebo třeba jakou nosnost vyžadovat. Kromě kočárků se věnuje také například autosedačkám, cyklosedačkám a dalším potřebám pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Adamex Reggio 2019

Adamex Reggio 2019

12 600 Kč Orientační cena