Menu

Recenze a srovnání Adamex Reggio 2019

Klady

  • Držák na nápoje
  • Rukavice
  • Pěnová kola

Zápory

  • Cena
  • Pouze standardní nosnost
  • Chybí průzor ve stříšce
12 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

První výhodou kočárku Adamex Reggio jsou jeho pěnová kola. Ta jsou vhodná na asfalt i do přírody a oproti nafukovacím kolům se nemusíte bát píchnutí duše. Kola jsou zatáčecí s možností aretace a odpružením, což je dnes v této cenové kategorii takřka nutností. Nosnost 15 kg je pro kombinované kočárky poměrně běžná, výjimečně narazíte i na nosnost okolo 20 kg. Hlubokou korbičku kočárku můžete přenášet, je pro tyto účely vybavena speciálním madlem. Madlo najdete také na sportovním sedáku, tentokrát je ale určené k zabezpečení dítěte a slouží jako doplněk k pětibodovému bezpečnostnímu pásu. Sportovní sedák můžete připevnit po i proti směru jízdy, záleží na vašich preferencích, nechybí mu ani nastavitelná opěrka zad a nastavitelný podnožník, což přispívá ke komfortnějšímu a zdravějšímu sezení.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Adamex

Nosnost podvozku (kg)

15

Kola

Pěnová

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Odpružení

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

51/26/62

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

58,5/117/106

Příslušenství a rozměry

V kategorii základních parametrů se kočárek Reggio držel velmi dobrých hodnot, u výbavy posouvá laťku ještě o něco výše. K samotnému kočárku dostanete nánožník na hlubokou korbu i sportovní nástavbu, pláštěnku i moskytiéru, tedy výbavu do každého počasí. Na madlo můžete připevnit přiloženou přebalovací tašku a navíc má kočárek ještě držák nápojů a rukavice, což jsou prvky, se kterými se v základní výbavě až tak často nesetkáte.

Hluboká korbička kočárku má vcelku standardní rozměry 36x79x21 cm, sportovní sedák měří 81 cm na délku a 33 cm na šířku, čímž se řadí k rozměrnějším variantám. Kočárek můžete složit do poměrně kompaktních 51x26x62 cm, rozložený měří 58,5 cm na šířku, 117 cm na šířku a 106 cm na délku.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Madlo k přenášení

Ano

Odvětrávání hluboké korbičky

Ano

Rozměry hluboké korbičky (š/d-cm)

36/79/21

Závěr

Kombinovaný kočárek Adamex Reggio 2019 můžeme doporučit takřka do každého terénu a počasí. Díky pěnovým kolům se nemusíte bát propíchnutí duše, teplé nánožníky ochrání dítě před chladem, pláštěnka před deštěm a moskytiéra před hmyzem. Kromě běžných prvků má ve výbavě navíc i držák nápojů a rukavice na kočárek. Sportovní sedák je dostatečně přizpůsobitelný a dítě je chráněné bezpečnostním pásem a madlem. Rozměry korbičky jsou standardní, sedák je dostatečně prostorný i pro větší děti a kočárek je poměrně skladný. Nevýhodou tak může být snad jen cena kočárku, která se neřadí k nejnižším.

Pokud hledáte cenově dostupnější alternativu, za zvážení stojí například kočárek Kunert Rotax 2017.

12 600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Adamex Reggio 2019
Kateřina si jako dvojnásobná máma prošla výběrem několika kočárků a ví, že kombinované kočárky mají svá specifika. Umí vysvětlit, proč jejich nákupem můžete ušetřit a zároveň poradí, na které parametry se při výběru zaměřit. Dále zpracovala například kategorii šátků na nošení dětí nebo kojeneckých lahví.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Adamex Reggio 2019

Adamex Reggio 2019

12 600 Kč Orientační cena