Menu

Recenze a srovnání Adamex Reggio 2019

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dvojkombinací

Datum doporučení: Duben 2019

  • Držák na nápoje
  • Rukavice
  • Pěnová kola
  • Cena
  • Pouze standardní nosnost
  • Chybí průzor ve stříšce
12 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

První výhodou kočárku Adamex Reggio jsou jeho pěnová kola. Ta jsou vhodná na asfalt i do přírody a oproti nafukovacím kolům se nemusíte bát píchnutí duše. Kola jsou zatáčecí s možností aretace a odpružením, což je dnes v této cenové kategorii takřka nutností. Nosnost 15 kg je pro kombinované kočárky poměrně běžná, výjimečně narazíte i na nosnost okolo 20 kg. Hlubokou korbičku kočárku můžete přenášet, je pro tyto účely vybavena speciálním madlem. Madlo najdete také na sportovním sedáku, tentokrát je ale určené k zabezpečení dítěte a slouží jako doplněk k pětibodovému bezpečnostnímu pásu. Sportovní sedák můžete připevnit po i proti směru jízdy, záleží na vašich preferencích, nechybí mu ani nastavitelná opěrka zad a nastavitelný podnožník, což přispívá ke komfortnějšímu a zdravějšímu sezení.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce Adamex
Nosnost (kg) 15
Kola Pěnová
Přední zatáčecí kola Ano
Aretace předních kol Ano
Odpružení Ano
Brzda Ano
Upevnění po i proti směru jízdy Ano
Poloha vleže Ano
Nastavitelná opěrka zad Ano
Nastavitelný podnožník Ano
Nastavitelná výška rukojeti Ano
Přenosná korbička Ano
Bezpečnostní pás Pětibodový
Bezpečnostní madlo Ano

Příslušenství a rozměry

V kategorii základních parametrů se kočárek Reggio držel velmi dobrých hodnot, u výbavy posouvá laťku ještě o něco výše. K samotnému kočárku dostanete nánožník na hlubokou korbu i sportovní nástavbu, pláštěnku i moskytiéru, tedy výbavu do každého počasí. Na madlo můžete připevnit přiloženou přebalovací tašku a navíc má kočárek ještě držák nápojů a rukavice, což jsou prvky, se kterými se v základní výbavě až tak často nesetkáte.

Hluboká korbička kočárku má vcelku standardní rozměry 36x79x21 cm, sportovní sedák měří 81 cm na délku a 33 cm na šířku, čímž se řadí k rozměrnějším variantám. Kočárek můžete složit do poměrně kompaktních 51x26x62 cm, rozložený měří 58,5 cm na šířku, 117 cm na šířku a 106 cm na délku.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Odvětrávání Ano
Průzor ve stříšce Ne
Nákupní košík Ano
Taška na rukojeť Ano
Nánožník Ano
Pláštěnka Ano
Moskytiéra Ano
Rozměry hluboké korbičky (š/d/v-cm) 36/79/21
Rozměry sportovního sedátka (š/d/v-cm) 33/81
Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm) 51/26/62
Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm) 58,5/117/106

Závěr

Kombinovaný kočárek Adamex Reggio 2019 můžeme doporučit takřka do každého terénu a počasí. Díky pěnovým kolům se nemusíte bát propíchnutí duše, teplé nánožníky ochrání dítě před chladem, pláštěnka před deštěm a moskytiéra před hmyzem. Kromě běžných prvků má ve výbavě navíc i držák nápojů a rukavice na kočárek. Sportovní sedák je dostatečně přizpůsobitelný a dítě je chráněné bezpečnostním pásem a madlem. Rozměry korbičky jsou standardní, sedák je dostatečně prostorný i pro větší děti a kočárek je poměrně skladný. Nevýhodou tak může být snad jen cena kočárku, která se neřadí k nejnižším.

Pokud hledáte cenově dostupnější alternativu, za zvážení stojí například kočárek Kunert Rotax 2017.

12 600 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Adamex Reggio 2019
Eliška Srncová je seniorní redaktorkou a kočárky se zabývá už více než tři roky. Díky tomu si udržuje přehled o různých provedeních kočárků a jejich vlastnostech. Poradí vám, který kočárek vybrat do města či do přírody, jak velkou korbičku zvolit nebo třeba jakou nosnost vyžadovat. Kromě kočárků se věnuje také například autosedačkám, cyklosedačkám a dalším potřebám pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Adamex Reggio 2019

Adamex Reggio 2019

12 600 Kč Orientační cena