Recenze a porovnání CAM Dinamico Premium 2018 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání CAM Dinamico Premium 2018

Klady a zápory

  • Velmi variabilní
  • Pojistka proti samovolnému složení
  • Chybí moskytiéra
20 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kočárek CAM Dinamico představuje trojkombinaci ve stylovém provedení. Můžete jej používat od narození dítěte do jeho cca 15 kg. Jeho přední kolečka jsou pěnová, otočná a nechybí jim ani možnost aretace. Větší zadní kola jsou nafukovací. Přední i zadní kola jsou odpružená. Pěnová i nafukovací kolečka jsou poměrně odolná a dobře pruží, jen u nafukovacích může hrozit jejich propíchnutí. Kočárek můžete pohodlně zabrzdit pomocí centrální brzdy. Jeho rukojeť je výškově nastavitelná, takže bude vyhovovat vyšším i menším osobám.

Hlubokou korbičku, sportovní sedátko i autosedačku můžete umístit libovolně po i proti směru jízdy. V korbičce a autosedačce můžete navíc díte pohodlně přenášet, což oceníte zejména ve chvíli, kdy spí. U korbičky i sportovního sedátka můžete měnit polohu zádové opěrky, sportovní sedátko má také polohovatelnou opěrku nohou. Zajímavým prvkem u hluboké korbičky jsou plastové „ploutve“ na spodní straně, při jejichž vyklopení můžete korbičku použít i jako kolébku. Co se týče bezpečnosti, spolehnout se můžete na oblíbený pětibodový pás a odnímatelné madlo u sportovního sedátka a tříbodový pás u autosedačky.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

CAM

Nosnost (kg)

15

Kola

Pěnová/nafukovací

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Odpružení

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

69/77/37

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

69/103/106

Hmotnost (kg)

13

Příslušenství a rozměry

Jak vám nejspíš napověděly předchozí odstavce, výrobce myslel u kočárku Dinamico Premium na co největší pohodlí, zaměřil se také ovšem na design. Proto je součástí výbavy ladící taška na madlo kočárku, ve které najdete také přebalovací podložku. Kdyby vám taška nestačila, ve spodní části najdete také nákupní košík.  Na kočárek můžete připnout látkový nánožník, který v sobě zároveň skrývá síťku pro teplé letní dny.

Odvětrávací síťku koneckonců najdete i v odnímatelné stříšce kočárku. Naopak pro deštivé dny je ve výbavě kočárku také pláštěnka. Moskytiéru u něj ale, na rozdíl od některých jiných modelů, nenajdete. Složený kočárek měří 69 cm na šířku, 77 cm na délku a 37 cm na výšku. U rozložené varianty je výška 106 cm, délka 103 cm a šířka zůstává stejná. U kočárku jistě potěší také pojistka proti samovolnému složení, kočárek také po složení samostatně stojí. Drobností je potom možnost dokoupit speciální podstavec, na který můžete umístit autosedačku se spícím dítětem.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Madlo k přenášení

Ano

Závěr

V kočárku CAM Dinamico Premium 2018 najdete vše, co si můžete od trojkombinace přát, snad jen kromě moskytiéry. Výrobce kladl u tohoto modelu důraz na bezpečnost i designové provedení. Používání je velmi variabilní, korbička i autosedačka jsou přenosné, spolehnou se můžete na pojistku proti samovolnému složení, brzdu, bezpečnostní pásy a odnímatelné bezpečnostní madlo. To vše spolu s taškou a přebalovací podložkou. Slabinou tak může být jedině chybějící moskytiéra, popřípadě trochu vyšší cena. Pokud by vás proto zajímal model s příjemnější cenovkou, můžeme vám doporučit na zvážení variantu X-lander XA 2017 set.

20 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: CAM Dinamico Premium 2018
Eliška v naší redakci srovnává a hodnotí produkty už řadu let, kočárkům, včetně těch v trojkombinaci, se potom věnuje více než tři roky. U produktů určených pro děti se zaměřuje především na bezpečnost a komfort a díky pečlivému průzkumu vám může například poradit, jaké bezpečnostní normy je nutné si u kočárků pohlídat, jak vybrat vhodný model podle terénu nebo jakou výbavu zvolit pro maximální pohodlí a snadnou manipulaci. Mimo kočárků v trojkombinaci má na kontě také výběr sportovních kočárků i modelů v dvojkombinaci, zajímat by vás mohly také její výběry autosedaček či cyklosedaček.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze CAM Dinamico Premium 2018

CAM Dinamico Premium 2018

20 000 Kč Orientační cena