Recenze a porovnání Peg-Pérego Book Cross Completo 2017 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Peg-Pérego Book Cross Completo 2017

v kategorii Sportovní kočárky

Klady a zápory

  • Ruční brzda
  • Vyšší cena
11 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Sportovní tříkolka od značky Peg-Pérego patří k nejoblíbenějším modelům na trhu. Všechna tři kola jsou poměrně velká a odpružená, přední kolo je otočné s možností aretace, takže manipulace s kočárkem bude hračka. Kola jsou vhodná jak do města tak do terénu. Brzda kočárku je na rozdíl od většiny konkurentů ruční, umístěná na rukojeti, což znamená, že můžete velmi rychle zabrzdit i v pohybu. O bezpečnost dítěte se kromě brzdy stará také pětibodový bezpečnostní pás a odnímatelné madlo.

U sedačky můžete nastavit polohu zádové opěrky i podnožníku. Pohrát si můžete také s výškou rukojeti kočárku, aby vám optimálně vyhovovala. Kočárek využijete pro dítě do 15 kg, teoreticky se dá použít pro velmi malé miminko, jeho sedačku totiž snadno sklopíte do úplného lehu. Ke kočárku můžete případně pořídit i hlubokou korbičku a autosedačku a používat jej jako dvoj- nebo trojkombinaci.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Peg-Pérego

Nosnost (kg)

15

Kola

Terénní

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Odpružení

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

63/46,5/91,8

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

63/114/107

Hmotnost (kg)

10

Příslušenství a rozměry

V příslušenství kočárku najdeme nákupní košík který využijete nejen při návštěvě supermarketu. Ve výbavě není taška na kočárek ta ale u sportovních verzí nebývá příliš běžná. Výhodou je pláštěnka a nánožník, které ochrání dítě při nepřízni počasí.

Pokud kočárek Book Cross Completo složíte, dostanete rozměry 63 cm na šířku, 46,5 cm na délku a 91,8 cm na výšku. Při jeho rozložení získáte kočárek o rozměrech 63 cm šířky, 114 cm délky a 107 cm výšky. Hmotnost 10 kg je velmi příjemná. Na trhu se samozřejmě najdou i lehčí sportovní kočárky, vzhledem k robustnímu provedení se mu ale nedá nic vytknout.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt

Závěr

Kočárek Peg-Pérego Book Cross Completo 2017 potěší velkými terénními koly, variabilitou použití a možností nastavit výšku rukojeti. Výhodou je také ruční brzda a relativně příjemná hmotnost. Nevýhodou může být cena, která je na sporťák poměrně vysoká (nabízí se ovšem možnost rozšíření na trojkombinaci). Pokud byste proto dali přednost nějaké cenově dostupnější variantě, doporučujeme zvážit například kočárek Britax B-Motion 3 2017 který nabídne podobné parametry za nižší cenu.

11 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Peg-Pérego Book Cross Completo 2017
Eliška se coby seniorní redaktorka stará o svá témata dlouhodobě. To platí i pro sportovní kočárky, jejichž porovnáváním se zabývá už více než tři roky. Díky několikaletým zkušenostem vám snadno poradí s výběrem, zdůrazní, na jaké vlastnostli kočárku je vhodné se zaměřit a osvětlí, jaké jsou důležité rozdíly mezi jednotlivými modely. Stejného přístupu se u ní dočkaly kromě sportovních i kočárky kombinované.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Peg-Pérego Book Cross Completo 2017

Peg-Pérego Book Cross Completo 2017

11 000 Kč Orientační cena