Menu

Recenze a srovnání TecTake 3v1

Klady a zápory

  • Cena
  • Vysoká nosnost
  • Menší hluboká korbička
4 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kočárek TecTake 3v1 má poměrně vysokou nosnost, až do 20 kg. Tato dvojkombinace jezdí na nafukovacích kolech, z nichž dvě přední jsou otočná s aretací. Kočárku nechybí brzda a u sportovní varianty najdete i pětibodový bezpečnostní pás, k hluboké i sportovní variantě můžete připnout i madlo, které zvyšuje bezpečnost a poslouží i k přenesení korbičky.

Model TecTake umožňuje posazení dítěte pro i proti směru jízdy. U sportovního sedátka najdete polohovatelné opěradlo zad, které se dá sklopit do lehu, aby si dítě mohlo zdřímnout. Podnožník bohužel polohovatelný není, což může být pro některé děti nepohodlné. Výhodou je ale nastavitelná výška madla, které tak můžete přizpůsobit vlastní výšce a nemusíte se u kočárku nepohodlně hrbit.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

TecTake

Nosnost podvozku (kg)

20

Kola

Nafukovací

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

59,5/97/25

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

59/108/111

Hmotnost (kg)

10

Příslušenství a rozměry

Jelikož jde o poměrně nízkonákladovou variantu, tašku na madlo u tohoto kočárku nenajdete. Ve výbavě ale stále zůstává nánožník, moskytiéra i pláštěnka a vy tak můžete s kočárkem bez obav vyrazit do libovolného počasí. Ve spodní části navíc najdete i nákupní košík, který pojme menší nákup nebo různé nezbytnosti pro dítě.

Složený kočárek měří na šířku 59,5 cm, na délku 97 cm a na výšku 25 cm, jeho rozměry jsou tedy opravdu kompaktní. Při rozložení má šířku 59 cm, délku 108 cm a výšku 111 cm. Potěší také hmotnost kočárku. Ten váží pouze 10 kg, čímž se blíží spíše cestovním variantám a představuje tak skvělý model například pro časté cestování hromadnou dopravou. Hluboká korbička kočárku měří 74 cm na délku 35 cm na šířku a 20 cm na výšku, pro větší děti už by nemusela být nejpohodlnější.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Madlo k přenášení

Ano

Rozměry hluboké korbičky (š/d-cm)

35/74/20

Závěr

Kočárek TecTake 3v1 je díky kompaktním rozměrům složené verze a nízké hmotnosti skvělou variantou pro ty, kteří často cestují hromadnou dopravou nebo nemají velký úložný prostor v autě. Díky pláštěnce, moskytiéře a nánožníku obstojí v teplém  i chladnějším počasí, nafukovací kola si zase poradí s nejrůznějším terénem. Velkým lákadlem tohoto modelu je také cena, která je až několikanásobně nižší oproti některým jiným modelům na trhu. Snad jen rozměry hluboké korbičky by mohly být o něco větší. Kdyby vás zajímala varianta s větší korbičkou, můžeme vám doporučit kočárek Raf-pol White Lux 2016.

4 600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: TecTake 3v1
Kateřina si jako dvojnásobná máma prošla výběrem několika kočárků a ví, že kombinované kočárky mají svá specifika. Umí vysvětlit, proč jejich nákupem můžete ušetřit a zároveň poradí, na které parametry se při výběru zaměřit. Dále zpracovala například kategorii šátků na nošení dětí nebo kojeneckých lahví.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze TecTake 3v1

TecTake 3v1

4 600 Kč Orientační cena