Recenze a porovnání TecTake 3v1 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání TecTake 3v1

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dvojkombinací

Datum doporučení: Leden 2018

  • Cena
  • Vysoká nosnost
  • Menší hluboká korbička
4 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kočárek TecTake 3v1 má poměrně vysokou nosnost, až do 20 kg. Tato dvojkombinace jezdí na nafukovacích kolech, z nichž dvě přední jsou otočná s aretací. Kočárku nechybí brzda a u sportovní varianty najdete i pětibodový bezpečnostní pás, k hluboké i sportovní variantě můžete připnout i madlo, které zvyšuje bezpečnost a poslouží i k přenesení korbičky.

Model TecTake umožňuje posazení dítěte pro i proti směru jízdy. U sportovního sedátka najdete polohovatelné opěradlo zad, které se dá sklopit do lehu, aby si dítě mohlo zdřímnout. Podnožník bohužel polohovatelný není, což může být pro některé děti nepohodlné. Výhodou je ale nastavitelná výška madla, které tak můžete přizpůsobit vlastní výšce a nemusíte se u kočárku nepohodlně hrbit.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

TecTake

Nosnost (kg)

20

Kola

Nafukovací

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

59,5/97/25

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

59/108/111

Hmotnost (kg)

10

Příslušenství a rozměry

Jelikož jde o poměrně nízkonákladovou variantu, tašku na madlo u tohoto kočárku nenajdete. Ve výbavě ale stále zůstává nánožník, moskytiéra i pláštěnka a vy tak můžete s kočárkem bez obav vyrazit do libovolného počasí. Ve spodní části navíc najdete i nákupní košík, který pojme menší nákup nebo různé nezbytnosti pro dítě.

Složený kočárek měří na šířku 59,5 cm, na délku 97 cm a na výšku 25 cm, jeho rozměry jsou tedy opravdu kompaktní. Při rozložení má šířku 59 cm, délku 108 cm a výšku 111 cm. Potěší také hmotnost kočárku. Ten váží pouze 10 kg, čímž se blíží spíše cestovním variantám a představuje tak skvělý model například pro časté cestování hromadnou dopravou. Hluboká korbička kočárku měří 74 cm na délku 35 cm na šířku a 20 cm na výšku, pro větší děti už by nemusela být nejpohodlnější.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Madlo k přenášení

Ano

Rozměry hluboké korbičky (š/d/v-cm)

35/74/20

Závěr

Kočárek TecTake 3v1 je díky kompaktním rozměrům složené verze a nízké hmotnosti skvělou variantou pro ty, kteří často cestují hromadnou dopravou nebo nemají velký úložný prostor v autě. Díky pláštěnce, moskytiéře a nánožníku obstojí v teplém  i chladnějším počasí, nafukovací kola si zase poradí s nejrůznějším terénem. Velkým lákadlem tohoto modelu je také cena, která je až několikanásobně nižší oproti některým jiným modelům na trhu. Snad jen rozměry hluboké korbičky by mohly být o něco větší. Kdyby vás zajímala varianta s větší korbičkou, můžeme vám doporučit kočárek Raf-pol White Lux 2016.

4 600 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: TecTake 3v1
Eliška Srncová je seniorní redaktorkou a kočárky se zabývá už více než tři roky. Díky tomu si udržuje přehled o různých provedeních kočárků a jejich vlastnostech. Poradí vám, který kočárek vybrat do města či do přírody, jak velkou korbičku zvolit nebo třeba jakou nosnost vyžadovat. Kromě kočárků se věnuje také například autosedačkám, cyklosedačkám a dalším potřebám pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze TecTake 3v1

TecTake 3v1

4 600 Kč Orientační cena