Menu

Recenze a srovnání Materasso Antibacterial

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Velmi tvrdé matrace

Datum doporučení: Prosinec 2018

  • Probiotická a antibakteriální úprava
  • V některých ohledech průměrná
5 700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Matrace značky Materasso má tvrdost číslo 4. Její nosnost je 130 kg, preferovat ji budou pravděpodobně spíše muži, na ženy by mohla být příliš tvrdá. Je vhodná také pro osoby vyšší váhové kategorie, pro které znamená dostatečnou oporu při spánku. Pokud hledáte ještě vyšší nosnost, v našem výběru najdete i matrace s nosností do 150 kg. Výška matrace je vcelku standardních 18 cm. V našem výběru ovšem najdete i modely s tloušťkou přes 25 cm.

Není problém sehnat ji v klasických provedeních na jednolůžko i dvoulůžko. Větší rozměry matrace Materasso se prodávají s příplatkem. Není partnerská, a tak ji na dvoulůžko příliš nedoporučujeme, pokud jej nesdílí dva lidé se stejnými nároky na tvrdost a nosnost. Střední délky se matrace drží v případě záruky, výrobce za tento model ručí 5 let. V našem výběru jsou matrace se zárukou 2 i 10 let.

Tabulka zobrazuje přehled dostupných rozměrů

Parametr Tento produkt
200x80cm Ano
200x90cm Ano
200x140cm S příplatkem
200x160cm S příplatkem
200x180cm S příplatkem

Materiál a zónování

Matrace Materasso Antibacterial je vyrobená z kombinace antibakteriálních pěn Sanitized a Ultrafresh. Jejich spojení zaručuje hygienickou nezávadnost matrace a zabraňuje množení plísní, roztočů a dalších mikroorganismů. Je tak vhodná zejména pro alergiky nebo astmatiky, kteří si potrpí na tvrdší spaní.

Povrch matrace je rozdělený do sedmi anatomických zón, které jsou zodpovědné za správné rozložení hmotnosti a optimální podepření těla při spánku. Nehrozí tak otlačeniny ani bolavá záda, způsobená nevhodnou polohou páteře. Jelikož je matrace pěnová, nehrozí poškození žádné vrstvy při jejím ohýbání. Je tak univerzálně použitelná na všechny typy roštů, laťové, lamelové, pevné i pohyblivé.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Tvrdost 4
Záruka (roky) 5
Nosnost (kg) 130
Materiál Pěnová
Rošt Univerzální
Výška (cm) 18
Určení Jednolůžko
Zóny 7
Snímatelný potah Ano

Specifické prvky

Snímatelný potah této matrace je nejen pratelný, ale má i probiotickou úpravu, která udržuje látku bez alergenů. Prát jej můžete na 60°C a ve spojení s přírodními probiotiky a odolností vůči plísním a mikrobům opět představuje skvělou variantu pro alergiky a astmatiky.

Závěr

Pokud hledáte opravdu hygienickou a antialergickou matraci, bude pro vás model Antibacterial od značky Materasso skvělým řešením, jak již napovídá jeho jméno. Potah je pratelný na vysoké teploty, matrace je profilovaná do sedmi anatomických zón a vyrobená z antibakteriálních pěn, vzato kolem a kolem jí tedy není moc co vytknout. Jde o variantu vhodnou spíše na jednolůžko a pokud ba vás zajímala partnerská matrace se stejnou nosností, můžeme doporučit například model Tropico Enigma.

5 700 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Materasso Antibacterial

Materasso Antibacterial

5 700 Kč Orientační cena