kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání GoPro HERO5 Session

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii outdoorových kamer nad 5000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

Klady:

Kompaktnost a vysoká kvalita

Zápory:

Chybějící displej

6 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Naprosto základním parametrem každého kamerového zařízení je jistě maximální možná kvalita pořizovaného videozáznamu. U GoPro HERO5 Session se můžete těšit v tomto ohledu na rozlišení 3840 x 2160 px označované také jako 4K, které řadí kameru v tomto ohledu mezi nejužší špičku na trhu. Relativně dobře si vede kamera i z pohledu možností pořizování fotografických snímků, kde přináší rozlišení 10 Mpx, které se v realitě promítá do slušné kvality fotek. GoPro HERO5 Session je navíc vybavena také stabilizací obrazu, která zajišťuje ostrost pořizovaných záznamů a fotek i v podmínkách, kdy není zcela pevně zafixována její pozice. Kamera navíc nabídne náročným uživatelům i vodotěsnost až do hloubky 10 m. Výdrž baterie je determinována kapacitou 1000 mAh, která se promítá do reálné výdrže okolo dvou hodin v provozu na jedno nabití. Tuto hodnotu je však nutné brát se značnou rezervou, protože velmi záleží na podmínkách, za jakých kameru využíváte.

Parametr Tento produkt
Výrobce GoPro
Rozlišení (px)  3840 x 2160
Fotoaparát  Ano
Maximální rozlišení fotografií (Mpx)  10
Stabilizátor  Ano
Dálkový ovladač  Ne
Pouzdro Ne
Šířka záběru (°)  170
Kapacita baterie (mAh)  1 000
G-senzor  Ne

Hodnocení rozměrů a konektivity

Kamera jistě zaujme také svými velmi kompaktními rozměry. Hloubka, šířka i výška má stejnou hodnotu 4 cm a logicky se tak tyto hodnoty promítají do jednoduchého čtvercového tvaru. Relativně dobře si vede kamera i v ohledu hmotnosti. Její váha činí 83 gramů, což je zhruba průměrná hodnota u zařízení podobného typu a celkově ji tak lze hodnotit jako poměrně kompaktní přístroj. Důležité je zmínit také fakt, že kamera nedisponuje vlastním displejem, což je do určité míry daň za její malé rozměry. Z pohledu konektivity kamera disponuje připojením pomocí Wi-Fi a také USB. Někoho možná naopak zklame absence konektoru pro připojení HDMI.

Parametr Tento produkt
Úhlopříčka displeje (")  Neuvedeno
Hmotnost (g)  83
Wi-fi  Ano
HDMI  Ne
USB  Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé kamery GoPro HERO5 Session si chválí především její velmi kompaktní rozměry v kombinaci s vysokou kvalitou videa, které je schopná pořizovat. Jako hlavní negativum naopak zmiňují uživatele nejčastěji především absenci displeje a občasné přehřívání při dlouhém provozu.

Naše hodnocení a závěr

Kamera GoPro HERO5 Session nabízí velmi kvalitní parametry ve všech ohledech a díky své kompaktnosti se hodí i do opravdu extrémních podmínek. Pro někoho může být problémem absence displeje, která však u tohoto modelu znamená také velmi dobré rozměrové a hmotnostní vlastnosti, které dělají kameru velmi praktickou do každého terénu a pro každé využití.

Další recenze

Kompletní porovnání