Menu

Recenze a srovnání GoPro HERO7 Silver

Doporučujeme Při nákupu v kategorii outdoorových kamer nad 5000 Kč

Datum doporučení: Červen 2019

  • Nízká váha
  • Vodotěsnost i bez pouzdra
  • Slušná výdrž
  • Menší rozlišení fotoaparátu
  • Absence HDMI konektoru
6 000 Kč Orientační cena

Koupit v obchodě:

Souhrnné údaje 

Outdoorová kamera GoPro HERO7 Silver patří do rodiny sedmé řady těchto populárních sportovních kamer. Jedná se o příbuzný model kamery GoPro HERO7 Black. U typu Silver sice musíte oželet nějaké funkce a slevit z parametrů, avšak cenově si přilepšíte o několik tisíc.

I HERO7 Silver dokáže natáčet 4K video (rozlišení 3 840 x 2 160 pixelů), avšak ve srovnání s vyspělejším modelem zvládne tuto kvalitu pouze s 30 snímky za sekundu. Ve FullHD dokáže snímat dvakrát tolik snímků. Mírně zaostává také v kvalitě fotoaparátu, výsledné obrázky mají maximálně 10 megapixelů, některé kamery vyfotí i výrazně kvalitnější fotky. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu, navíc je možné dokoupit i pouzdro. I bez něj je ale přístroj voděodolný do hloubky 10 metrů. Výrobce neuvádí šířku záběru, nedočkáte se zde dálkového ovladače ani G-senzoru. Nejde však o velmi časté funkce. GoPro HERO 7 Silver nabízí velmi dobrou kapacitu baterie přes 1200 mAh.

Parametr Tento produkt
Výrobce GoPro
Rozlišení (px) 3840 x 2160
Fotoaparát Ano
Maximální rozlišení fotografií (Mpx) 10
Stabilizátor Ano
Dálkový ovladač Ne
Pouzdro Ano
Šířka záběru (°) Neuvedeno
Kapacita baterie (mAh) 1 220
G-senzor Ne

Hodnocení rozměrů a konektivity

Tato kamera má na zadní straně dotykový displej s úhlopříčkou 2 palce, což je poměrně standardní hodnota. Potěší i celkem nízká hmotnost, pod 95 gramů. Kamera má možnost bezdrátového připojení přes Wi-fi i Bluetooth, k počítači se připojíte USB kabelem, HDMI chybí.

Parametr Tento produkt
Úhlopříčka displeje (") 2
Hmotnost (g) 94,4
Wi-Fi Ano
HDMI Ne
USB Ano

Naše hodnocení a závěr

Malá sportovní outdoorová kamera GoPro HERO7 Silver je velmi kvalitní produkt od populárního výrobce tohoto druhu zboží. Jedná se ale o méně výkonného bratra vyššího modelu s označením Black. Typ Silver natáčí 4K video s frekvencí 30 snímků za sekundu, má 10 Mpix fotoaparát, optickou stabilizaci obrazu i dvoupalcový displej. Pozitivní je kapacita baterie 1220 mAh a nízká hmotnost okolo 94 gramů. Kamera naopak nedisponuje HDMI konektorem a výrobce neuvádí hodnotu šířky záběru. Nadšence do vodních radovánek potěší voděodolnost až do 10 metrů i bez použití ochranného pouzdra.

6 000 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se nás, co vás zajímá, nebo poraďte ostatním zákazníkům v diskuzi. Naši redaktroři diskuzi moderují a hledají předné odpovědi, aby zůstala přehledná.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze GoPro HERO7 Silver

GoPro HERO7 Silver

6 000 Kč Orientační cena