Recenze a srovnání GoPro HERO7 Silver

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii outdoorových kamer nad 5000 Kč

Datum doporučení: Červen 2019

Klady:

Nízká váha

Vodotěsnost i bez pouzdra

Slušná výdrž

Zápory:

Menší rozlišení fotoaparátu

Absence HDMI konektoru

8 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Outdoorová kamera GoPro HERO7 Silver patří do rodiny sedmé řady těchto populárních sportovních kamer. Jedná se o příbuzný model kamery GoPro HERO7 Black. U typu Silver sice musíte oželet nějaké funkce a slevit z parametrů, avšak cenově si přilepšíte o několik tisíc. 

I HERO7 Silver dokáže natáčet 4K video (rozlišení 3 840 x 2 160 pixelů), avšak ve srovnání s vyspělejším modelem zvládne tuto kvalitu pouze s 30 snímky za sekundu. Ve FullHD dokáže snímat dvakrát tolik snímků. Mírně zaostává také v kvalitě fotoaparátu, výsledné obrázky mají maximálně 10 megapixelů, některé kamery vyfotí i výrazně kvalitnější fotky. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu, navíc je možné dokoupit i pouzdro. I bez něj je ale přístroj voděodolný do hloubky 10 metrů. Výrobce neuvádí šířku záběru, nedočkáte se zde dálkového ovladače ani G-senzoru. Nejde však o velmi časté funkce. GoPro HERO 7 Silver nabízí velmi dobrou kapacitu baterie přes 1200 mAh.

Parametr Tento produkt
Výrobce GoPro
Rozlišení (px)  3840 x 2160
Fotoaparát  Ano
Maximální rozlišení fotografií (Mpx)  10
Stabilizátor  Ano
Dálkový ovladač  Ne
Pouzdro  Ano
Šířka záběru (°)  Neuvedeno
Kapacita baterie (mAh)  1 220
G-senzor  Ne

Hodnocení rozměrů a konektivity

Tato kamera má na zadní straně dotykový displej s úhlopříčkou 2 palce, což je poměrně standardní hodnota. Potěší i celkem nízká hmotnost, pod 95 gramů. Kamera má možnost bezdrátového připojení přes Wi-fi i Bluetooth, k počítači se připojíte USB kabelem, HDMI chybí.

Parametr Tento produkt
Úhlopříčka displeje (")  2
Hmotnost (g)  94,4
Wi-fi  Ano
HDMI  Ne
USB  Ano

Naše hodnocení a závěr

Malá sportovní outdoorová kamera GoPro HERO7 Silver je velmi kvalitní produkt od populárního výrobce tohoto druhu zboží. Jedná se ale o méně výkonného bratra vyššího modelu s označením Black. Typ Silver natáčí 4K video s frekvencí 30 snímků za sekundu, má 10 Mpix fotoaparát, optickou stabilizaci obrazu i dvoupalcový displej. Pozitivní je kapacita baterie 1220 mAh a nízká hmotnost okolo 94 gramů. Kamera naopak nedisponuje HDMI konektorem a výrobce neuvádí hodnotu šířky záběru. Nadšence do vodních radovánek potěší voděodolnost až do 10 metrů i bez použití ochranného pouzdra.

Další recenze

Kompletní porovnání